День знань у Ніжинському агротехнічному інституті

19 вересня 2022 року
Ніжинський агротехнічний інститут

19 вересня у стінах Ніжинського агротехнічного інституту відбувся святковий захід – посвята першокурсників у студенти, на який з особливою урочистістю чекало понад 280 юних амбітних молодих людей, щоб здобути фах на благо рідного краю і Батьківщини!

Куратори, декани та адміністрація інституту радо зустрічали студентів нового набору, які успішно пройшли вступну кампанію і з нетерпінням очікують початок нового навчального року.

Сьогодні наша Україна відстоює свою незалежність і соборність, своє майбутнє. Кожен робить свій внесок у Перемогу над російським агресором: шестеро співробітників інституту та 21 студент перебувають у лавах Збройних сил України.

Та, нажаль, є і ті, хто поклали на вівтар Перемоги України найцінніше – своє життя: випускник 2012 року спеціальності "Облік і аудит" Костянтин Кропива, випускник 2017 року спеціальності "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Андрій Березан, випускник 2020 року спеціальності "Менеджмент" Станіслав Прощенко, випускник 2013 року спеціальності "Енергетика та електротехнічні системи в АПК" Андрій Близнюк, випускник 2017 року спеціальності "Агроінженерія" Роман Хніпель.

Їх пам’ять та пам'ять всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Розпочав урочистості директор інституту Василь Лукач, який радо привітав студентів та їх батьків, подякував за вибір для отримання фаху саме нашого навчального закладу та наголосив, що нині як ніколи наша держава потребує висококваліфікованих молодих фахівців.

Після представлення керівництва інституту на студентів-першокурсників чекала найвідповідальніша мить в їхньому студентському житті – присяга студентів Ніжинського агротехнічного інституту.

Трикратне "Присягаємо! Присягаємо! Присягаємо" ехом пролунало на знак їх довіри до всього сказаного.

Директор інституту Василь Лукач вручив символічний Ключ знань, заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Демчук – Студентський Квиток, а заступник директора з навчально-науково-виробничих питань та інноваційно-господарської діяльності Андрій Івановський – Залікову Книжку, які стануть вірними дороговказами на новій життєвій стежині!

>

Музичні номери від Світлани Ігнатової зробили сьогоднішній день яскравим і святковим.

Здоров’я, наснаги і натхнення Вам, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook