Факультет конструювання та дизайну

Абітурієнту!!!

 

Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Галузеве машинобудування», зі спеціалізації Машини і обладнання с/г виробництва


 

Запрошуємо на навчання за спеціальністю «Галузеве машинобудування», зі спеціалізації Робототехнічні системи та комплекси

 

Центр технічної творчості

На базі факультету при кафедрі конструювання машин та обладнання створено Центр технічної творчості НУБіП України. Очолив, так би мовити «школу робототехніки», молодий вчений, кандидат технічних наук, старший викладач Олександр Шевчук. А підтримав ідею створення центру президент The SOCIAL DEVELOPMENT INSTITUTE (Нью Йорк, США) Михайло Казаренко.

 

У перший набір на курси центру запрошували всіх бажаючих. Частина з них «відсіялась самостійно», але вони набули шаленої популярності і тепер, щоб потрапити на курси потрібно не тільки подати заявку на навчання (заповнити форму – http://bit.ly/2ih3AWl) але й пройти відбір: тестування з логіки та англійської мови.

Такий відбір вже пройшли 62 майбутніх талановитих конструкторів, а навчання будуть проводитись за 4 курсами:

  • Робототехніка;

  • Конструювання роботів;

  • Мова програмування С;

  • Введення в програмування, Lego Mindstorms.

Програма центру покликана відібрати з багатьох дітей, технічно обдарованих і розвивати їх таланти.
 

Крім навчання на курсах учні приймають участь у різних Всеукраїнських змаганнях та фестивалях з робототехніки. Так у 2018 році команда школярів центру прийняла участь у Всеукраїнському фестивалі Robotika.

 Також факультет став організатором першої Всеукраїнської олімпіади з робототехніки "RoboDrive" серед школярів!!! В Україні проходять олімпіади з робототехніки, як правило комерційного характеру. А такого формату змагань в нашій державі ще не було!

Олімпіада "RoboDrive" проходила у форматі міжнародних правил World Robot Olympiad. Тут немає заздалегідь відомого завдання. Ти дізнаєшся його на самій олімпіаді. Воно просте, але там тільки ти, твій конструктор і три години підготовки.

          Основну категорію олімпіади представляли змагання "Логістика", де треба скласти робота та навчити його рухатися вздовж ліній та переміщувати об'єкти.

У конкурсних випробуваннях з виявлення юних геніїв робототехніки приймали участь 67 учасників з 21 навчального закладу України та Білорусії.

 

 

 

ВІДЕО МАТЕРІАЛ: 

Студентська республіка

 
 

 Абітурієнту від інженерів 

 

 Проек студентської організації факультету Конструювання та дизайну "ВКЛ ВИКЛ НУБіП"

 

 

Про професію інженера - конструктора словами студентів 

 

 

Олена Кілядзе - Моя професія!!!

  

Федір Гагауз - Я - КДшник і я цим пишаюсь!!! 

 

Проект студентської організації факультету Конструювання та дизайну "KaZanova 'Love story'"

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook