Старостат та засідання із завідувачами кафедр факультету аграрного менеджменту: кожний має виконувати свої обов’язки максимально ефективно

22 березня 2022 року

   Особливості організації освітнього процесу в умовах військового стану обговорили зі старостами академічних груп факультету аграрного менеджменту.

   Розпочав зустріч декан факультету Анатолій Остапчук, який зазначив, що маємо розуміти умови, в яких живемо, коректно і з повною витримкою, холодним розумом реагувати на виклики. Кожний має виконувати свої обов'язки максимально ефективно. Звичайно, існують труднощі з долученням до освітнього процесу студенти, які знаходяться в зоні активних бойових дій або в стані переміщення, виїхали закордон, але в такий важкий для країни час, маємо максимально займатися кожний своєю справою. Тому, декан закликав максимально долучатися до дистанційних занять враховуючи ситуацію у місці знаходження студента. У регіонах, де зруйновано освітню інфраструктуру, відбуваються постійні обстріли, оголошується повітряна тривога, головну увагу слід зосередити на самостійній роботі з навчальними матеріалами у зручний для цього час. У такій ситуації викладачі більше часу приділяють індивідуальному консультуванню студентів.