II Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Мова, бізнес і право, міжкультурна комунікація: виклики сьогодення»

May 7, 2021

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

Гуманітарно-педагогічний факультет

 

ІІ Міжнародна Конференція

міждисциплінарнА науково-практичнА конференціЯ

«Мова, бізнес і право, міжкультурна комунікація:

виклики сьогодення»  

(онлайн-формат зустрічі)  

м. Київ, 07 травня 2021 р.   

Мета конференції: поширення й обмін знань у мовознавстві загалом і перекладознавстві й методиці викладання іноземних мов, зокрема, а також організація ефективної міжкультурної комунікації у вдосконаленні відповідних умінь і навиків, популяризація серед викладачів і студентів ідеї поєднання знань і навиків у міждисциплінарному просторі з подальшим практичним застосуванням; прищеплення з-поміж учасників любові до фаху, сприяння культурно-естетичному та бізнес-направленому вихованню молоді. Науково-практична конференція відкриває широкі можливості для формування мовної, мовленнєвої та між- і соціокультурної компетенцій, а також для виховання ділових й естетичних почуттів студентської молоді.

Місце проведення:Україна, 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 19, навч. корпус № 1, ауд. 24, гуманітарно-педагогічний факультет. Роб. тел.: 0-44-527-85-95

До участі запрошуються науково-педагогічні працівники учбових закладів освіти, молоді вчені, студенти бакалаврату й магістратури, а також усі зацікавлені особи, особливо зі сфер управління якістю освіти й розвитку бізнесу.

Мова конференції: українська, англійська, німецька, французька, польська

Для участі в роботі Міжнародної конференції потрібно надіслати електронною поштою до організаційного комітету заповнену за зразком заявку і тези доповіді до 2 травня 2020 року. 

Участь у Міжнародній конференції безкоштовна (програма та інформація про проведення заходу розміщується на сайті університету та надсилається учасникам електронною поштою). 

Телефони:      +380-50-371-45-09 – Чайка Оксана Ігорівна;

+380-63-813-16-83 – Рожков Юрій Григорович

 Інформаційний лист 

Електронна адреса: [email protected]

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook