Співробітники лабораторії фітовірусології та біотехнології учасники міжнародної конференції “SmartBio”.

May 3, 2018
Каунас, Литва
Співробітники лабораторії фітовірусології та біотехнології спільно з Інститутом молекулярної біології та генетики НАН України представили наукову роботу Chitosan-mediated regulation of nucleic acid synthesis and gene expression of PR-proteins на 2 міжнародній конференції SmartBio, яка відбулася 3-5 травня у місті Каунас (Литва).
Серед більш, як сотні учасників з 15 країн світу наукову роботу представляли студентка 3 курсу спеціальності «Біотехнологія та біоінженерія» Єфанова Дарія та аспірант Інституту молекулярної біології та генетики НАН України Сорокін Олександр
В ході портерної доповіді були представлені результати роботи, які викликали чимало запитань та схвальних відгуків щодо неї. Підбиваючи підсумки конференції робота була відзначена, як «Краща постерна доповідь”.
Крім того, великий інтерес до наших досліджень проявили колеги з Vytautas Magnus University (Литва). З ними досягнута попередня домовленість про спільну наукову співпрацю в рамках даної тематики. За результатами конференції буде опублікована стаття в журналі, що входить до наукометричної бази Scopus.

 
 

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook