ВІЗИТ КАФЕДРИ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ НУБІП ДО ЛАЗІРКІВСЬКОЇ ШКОЛИ

Іноді найсильніші професійні орієнтири народжуються саме там, де починається наш шлях — у стінах рідної школи. Саме такі зустрічі поєднують покоління, надихають молодь і формують усвідомлений вибір майбутнього. Кафедра банківської справи та страхування НУБіП України системно розвиває профорієнтаційний напрям, адже переконана: фінансова грамотність і правильний освітній вибір — це фундамент успішної кар’єри сучасної молоді.

27 березня 2026 року в рамках профорієнтаційної роботи та підвищення фінансової обізнаності учнівської молоді до Лазірківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені В. О. Підпалого Новооржицької селищної ради Полтавської області завітала завідувач кафедри банківської справи та страхування НУБіП України Вікторія КОСТЮК.

Під час зустрічі з учнями 11 класу Вікторія Анатоліївна детально ознайомила майбутніх абітурієнтів із правилами вступу до НУБіП України, освітніми можливостями та переліком спеціальностей економічного факультету. Особливу увагу було приділено перевагам підготовчих курсів, участі в університетських олімпіадах, а також перспективам професійної реалізації у сфері фінансів, банківської справи та страхування.

Зустріч проходила в інтерактивному форматі: учні долучилися до вікторини на платформі WordWall, де змогли продемонструвати логічне мислення, швидкість реакції та командну взаємодію. Атмосфера заходу вирізнялася динамікою, зацікавленістю та щирими емоціями учасників.

Наприкінці зустрічі одинадцятикласників було запрошено на День відкритих дверей у НУБіП України, який відбудеться 7 квітня 2026 року.

У межах візиту також відбулася окрема зустріч з учнями 9 класів, під час якої було презентовано можливості навчання в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України. Учні дізналися про спеціальності, особливості освітнього процесу, переваги матеріально-технічної бази та активне студентське життя. Було акцентовано увагу на важливості свідомого вибору майбутньої професії як ключового кроку до особистого та професійного розвитку.

Дев’ятикласників також запрошено на День відкритих дверей коледжу, який відбудеться 25 квітня 2026 року. Додатково учні отримали інформацію про підготовчі курси, що розпочнуть роботу за скороченою програмою вже у травні 2026 року.

Особливо зворушливим моментом зустрічі стали слова Вікторії КОСТЮК про повернення до рідної школи як джерела натхнення та вдячності вчителям за знання і підтримку, що формують життєвий шлях кожної особистості.

Кафедра банківської справи та страхування щиро вдячна колективу Лазірківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів імені В. О. Підпалого за теплий прийом, відкритість до співпраці та сприяння у проведенні зустрічі. Висловлюємо особливу подяку директору закладу освіти Вітренко Олені Михайлівні, заступнику директора Овсієнко Оксані Анатоліївні та Ірині Приймак, заступнику директора з виховної роботи за високий рівень організації заходу та створення дружньої атмосфери для спілкування з учнівською молоддю.

Ольга ФАЙЧУК,
доцент кафедри банківської справи та страхування