Кафедра адміністративного та фінансового права

Запрошуємо на навчання за спеціалізацією "Суд. Прокуратура. Адвокатура"

Кафедра адміністративного та фінансового права запрошує на навчання за спеціалізацією "Суд. Прокуратура. Адвокатура" 

    Підготовлені в межах спеціалізації фахівці-юристи мають можливість працювати за спеціальністю в органах правосуддя та прокуратури; адвокатами; нотаріусами; консультантами нотаріальних контор; суддею суду; помічником голови суду; в органах державної влади й місцевого самоврядування: керівником юридичної служби, начальником юридичного відділу, начальником, заступником начальника юридичного управління. Рівень підготовки та кваліфікація дають можливість працювати на викладацьких посадах, в науково-дослідних інститутах, випускники мають право на продовження навчання в аспірантурі.

    Програма забезпечує отримання та поглиблення студентами науково-практичних знань щодо адміністративно-правової діяльності судових, правоохоронних органів та адвокатської діяльності, навчання практичним навичкам застосування законодавства у зазначеній сфері, контролю за його дотриманням та ознайомлення з організацією діяльності судових та правоохоронних органів. Розробка проектів нормативних актів щодо правового забезпечення діяльності судових та правоохоронних органів і забезпечення здійснення правомірних дій при прийнятті управлінського рішення.

(Практичне заняття з дисципліни "Кримінальний процес")

 

(Практичне заняття з дисципліни "Адміністративний процес")

(Практичні заняття з дисципліни "Криміналістика")

Серед випускників юридичного факультету за спеціалізацією "Суд, прокуратура, адвокатура" є відомі у світі адвокати:

Випускник юридичного факультету 2008 р.
Тригуб Андрій Юрійович


  У 2017 році включений до британського рейтингу «The Legal 500 Europe, Middle East and Africa» по версії «Юристи наступної генерації».
Адвокат, Адвокатське об’єднання «СКЛЯРЕНКО, СИДОРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ», юридичний стаж – 10 років.
Народився 26 лютого 1986 року в м. Новоград-Волинський Житомирської області.
Освіта: Національний аграрний університет; спеціальність «Правознавство» (2008 р.) та аспірантура НУБіП України за спеціальністю «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»
Науковий ступінь: кандидат юридичних наук, тема дисертації «Адміністративно-правове забезпечення продовольчої безпеки України» (науковий керівник д.ю.н., проф. Курило В.І., НУБіП України, 2012 р.).

Практичну роботу за фахом розпочав у 2008 році, пройшовши шлях від помічника юриста до керівника юридичного відділу групи торгівельних компаній.
У 2010 році отримав право на заняття адвокатською діяльністю.
У 2013 році приєднався до команди Адвокатського об’єднання «СКЛЯРЕНКО, СИДОРЕНКО ТА ПАРТНЕРИ».
Спеціалізація: кримінальне право та процес, адміністративні спори, фінансове право, система гарантування вкладів фізичних осіб, податкове право, земельне право, правове регулювання нерухомості, договірне право.
А. Тригуб є автором ряду наукових публікацій, статей, монографії.
Член ради Комітету з кримінального права та процесу ВГО «Асоціація адвокатів України», член Асоціації правників України.
А. Тригуб володіє англійською мовою (спеціалізація – договірне право).
 

 

Вступники на програми підготовки фахівців освітнього ступеня «Магістр» особисто подають до приймальної комісії НУБіП України такі документи:
  • заяву на ім'я ректора;
  • копію документа державного зразка про здобутий освітній ступінь та додаток до нього;
  • 4 кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
  • копію паспорта (1, 2 сторінки та місце реєстрації);
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.
Документ, що посвідчує особу та громадянство, військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов'язаних), документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (оригінал), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, вступники пред'являють особисто.

 

Вступні випробування проходять у формі тестування:

у формі єдиного  вступного іспиту з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання  з наступних дисциплін:
1. Право
2. Англійська мова
3. Логіка

 Завітайте на кафедру адміністративного та фінансового права за адресою м. Київ, вул. Васильківська, 17, навчальний корпус № 6, 226 к.

Працюємо у робочі дні з 9:00 до 17:00.

Правила прийому в університет за посиланням https://nubip.edu.ua/entrant.

 

Чекаємо на вас! 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook