- Home
- Історія кафедри
- Навчальна робота
- Робочі програми та силабуси курсів
- ОС "Бакалавр"
- Вибіркові дисципліни
- ОС "Магістр"
- Навчально-методична робота
- Наукова робота
- Публікації
- Конференції
- Наукові проєкти та мікрокваліфікації
- План дій з гендерної рівності та рівних можливостей
- Практичне навчання
- Культурно-виховна робота
- Профорієнтаційна робота
- Міжнародна діяльність
- Освітні програми
- Освітньо-професійна програма "Міжнародна економіка" ОС БАКАЛАВР
- Освітньо-професійна програма "Прикладна економіка" ОС МАГІСТР (до 2024 р.)
- Освітньо-професійна програма "Міжнародна економіка" ОС МАГІСТР
- Забезпечення освітньо-професійних програм
- ОПП "Міжнародна економіка" БАКАЛАВР
- ОПП "Міжнародна економіка" МАГІСТР
- Обговорення ОПП "Міжнародна економіка"
- Гостьові лекції ОПП "Міжнародна економіка"
- Навчально-наукова лабораторія "AGMEMOD"
- Сторінка аспіранта
- Здобутки здобувачів
- Співпраця з підприємствами, установами, організаціями
Освітньо-професійна програма "Міжнародна економіка" ОС МАГІСТР
Гарант програми, д.е.н., професор, завідувач кафедри глобальна економіка Наталія ВДОВЕНКО
Характеристика ОПП
На сучасному ринку праці спостерігається попит на економістів, здатних компетентно реагувати на виклики та умови міжнародної економіки, аналізувати світові агропродовольчі ринки та розробляти підходи до інтеграції національних економік у світову систему. Особливо це стосується галузей аграрного сектору, які орієнтовані на експорт, залучення іноземних інвестицій та управління міжнародними проектами. Тому започаткування освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти є не лише доцільним, але й необхідним рішенням задля формування нового покоління фахівців, здатних не лише вирішувати актуальні завдання в галузі міжнародної економіки, але й визначати шляхи економічного розвитку в умовах глобальної конкуренції.
Переваги навчання
Особливість програми полягає у формуванні в магістрів системних знань та вмінь, що передбачають розуміння ними закономірностей розвитку бізнес–процесів на національному, інтернаціональному і глобальному рівнях у тісному взаємозв’язку з прискореною інтеграцією економічних, науково-технічних відносин між державами. Програма передбачає викладання окремих дисциплін англійською мовою та проходження студентами переддипломної практики.
Конкурентною перевагою програми є вагомий практичний компонент навчального процесу з проведенням занять та тренінгів з ряду дисциплін провідними менеджерами міжнародних компаній на базі їх підприємств з метою успішного проходження здобувачами освіти переддипломної практики.
Профіль випускника
Програма передбачає підготовку фахівців, здатних аналізувати економічні процеси, оцінювати ризики в діяльності, розробляти економічні програми виходу на нові ринки, набути досвід роботи в команді, критично мислити, розвивати креативність, вибудовувати кроскультурну професійну комунікацію із впевненим знанням ділової іноземної мови. Випускники програми після завершення навчання можуть обіймати такі посади: економіст, економіст з міжнародної торгівлі, економіст з фінансової роботи, консультант із зовнішньоекономічних питань, економіст з ціноутворення, фахівець у галузі міжнародної економіки, оскільки Україна є кандидатом на вступ до Європейського Союзу.
Кар'єрні можливості
ОПП «Міжнародна економіка» забезпечує підготовку фахівців нового типу високого професійного рівня для агробізнесу, органів самоврядування, державних установ та організацій, бізнесменів і управлінців ХХІ століття. Економісти-міжнародники зможуть орієнтуватися на закономірності та поточні тенденції розвитку ринків агропродовольчої продукції, їх окремих сегментів, принципів прийняття господарських рішень у сфері міжнародних торговельних відносин, розумітися в можливостях і перспективах виходу на глобальні агропродовольчі ринки.