Здобутки молодих науковців

17 травня 2014 року
17 травня у приміщенні Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації пройшло нагородження лауреатів конкурсу «Жінка року».
«Жінкою року у сфері фізичної культури і спорту» стала асистент кафедри комп’ютерних наук НУБіП України, майстер спорту України міжнародного класу з радіоспорту, майстер спорту України зі спортивного орієнтування Олександра Пархоменко.
 
Наша довідка. О.В. Пархоменко закінчила факультет комп’ютерних наук та економічної кібернетики (2011) та педагогічний факультет НУБіП України (2013), відмінниця навчання, успішно поєднувала навчання і заняття спортом - спортивним орієнтуванням, лижними гонками, радіоспортом (керівник ст. викладач кафедри фізичного виховання В.К. Пархоменко), лауреат конкурсу «Красуня НАУ», переможець фотоконкурсу НУБіП України. На чемпіонатах України зі спортивної радіопеленгації у чотирьох вправах (пошук «лис» на діапазонах 144 МГц і 3,5 МГц, спринт, радіоорієнтування)  в особистому та командному заліках загалом зайняла 121 призове місце (2006-2014), на чемпіонатах України зі спортивного орієнтування (орієнтування бігом, орієнтування на лижах, орієнтування на велосипедах) виборола 46 медалей (2006-2014), брала участь у міжнародних змаганнях в багатьох країнах Європи та Азії, переможець відкритих чемпіонатів Франції, Німеччини, на чемпіонатах світу та Європи зі спортивної радіопеленгації і спортивного радіоорієнтування завоювала 33 медалі (17 золотих, 6 срібних, 10 бронзових).
Вітаємо та бажаємо Олександрі подальших успіхів у професійній діяльності та спорті.
 Інформація про спортивні досягнення О.В. Пархоменко:
- секція радіоспорту: http://nubip.edu.ua/node/9141
- секція спортивного орієнтування: http://nubip.edu.ua/node/9142

         - кращі досягнення О. Пархоменко: http://nubip.edu.ua/node/4565 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook