День захисника Вітчизни в НУБіП України

25 лютого 2013 року
За ініціативи кафедри військової підготовки, підтримки ННЦ культурно-виховної і соціальної роботита кафедри культурології 22 лютого 2013 року о 13:00 год. в актовій залі НУБіП України відбувся урочистий захід присвячений Дню захисника Вітчизни.
На святі були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни та збройних сил України, представники кафедри військової підготовки, студенти різних факультетів.
Урочиста програма почалася з внесення державного прапора курсантами кафедри військової підготовки та звучання Державного Гімну України. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор академік НАН України та НААН України Мельничук Д.О.
В знак вшанування пам’яті загиблих воїнів курсантами кафедри військової підготовки та членами Студентської організації НУБіП України відбулося покладання квітів до меморіального комплексу НУБіП України.
З нагоди Дня захисника Вітчизни переможці військово-спортивних змагань серед студентів, які навчаються за програмою офіцерів запасу та з кульової стрільби серед директорів навчально-наукових інститутів, деканів, науково-педагогічних працівників та співробітників були нагороджені грамотами та солодкими призами.
І на закінчення кафедра культурології порадувала присутніх своїми піснями та хореографічними постановками присвяченими Дню захисника Вітчизни.
 
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook