На підвищення кваліфікації до НУБіП України завітали лікарі ветеринарної медицини міжрайонних та міських управлінь Держпродспоживслужби України

19 лютого 2018 року

 

З 19 лютого 2018 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, на факультеті ветеринарної медицини під керівництвом ННІ післядипломної освіти розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за напрямком «Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби». Заняття тривають лише третій тиждень, а в університеті вже другий заїзд лікарів ветеринарної медицини на підвищення кваліфікації.


В перший день занять на факультеті ветеринарної медицини, слухачів курсів підвищення кваліфікації, приймав декан факультету ветеринарної медицини, академік М.І. Цвіліховський. Було проведено лекцію «Перспективи ветеринарної освіти і науки в Україні, як фактор забезпечення здоров'я нації в умовах глобалізації світової економіки». Були представлені основні виклики та труднощі ветеринарної професії на найближчі 10 років.

Не забули і за профорієнтаційну складову. Слухачів ознайомлено з новим освітнім курсом розвитку університету та перевагами навчання в НУБіП України. Презентовано дві спеціальності: 211 - «Ветеринарна медицина» та 212 - «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», за якими ведеться підготовка на факультеті ветеринарної медицини.

 


Відповідальний за післядипломну освіту на факультеті ветеринарної медицини  Г.В. Бойко акцентував на можливості комерційного стажування фахівців ветеринарної медицини як державних, так і приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України. Крім того, було акцентовано увагу на можливості вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми, які функціонують в ННІ післядипломної освіти.

Доцент М.М. Стегней в розрізі проведеного заняття «Музейна справа у ветеринарній медицині» презентував слухачам «Музей анатомії».

 

Бойко Г.В. 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook