Магістри спеціальності 075 Маркетинг захистили випускові роботи

12 листопада 2023 року

     9 листопада 2023 року відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт студентами заочної форми навчання спеціальності 075 Маркетинг на кафедрі маркетингу та міжнародної торгівлі факультету аграрного менеджменту в очному форматі.
     З вітальним словом виступив декан факультету аграрного менеджменту Анатолій Остапчук: оголосив наказ про призначення екзаменаційної комісії, студентам побажав вдалого захисту робіт, а комісії – плідної роботи.

   Відповідно до Положення про екзаменаційну комісію та наказу Національного університету біоресурсів і природокористування України до складу комісії увійшли:
       Голова екзаменаційної комісіїТетяна Іванівна Балановська, к.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й. С. Завадського.
     Члени комісії: 
     Валерій Михайлович Бондаренко, д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі;
     Олена Вікторівна Нагорна, к.е.н., доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі;
     Алла Володимирівна Рябчик, к.е.н., доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі.
   Секретар екзаменаційної комісії: Ірина Олегівна Кальковська, старший лаборант кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі.

     Тематика магістерських робіт була різноманітною і охоплювала основні аспекти маркетингу, зокрема: дослідження ринків, особливості поведінки споживачів, планування маркетингу, управління маркетинговою діяльністю на підприємствах, розвиток Інтернет-маркетингу і застосування його інструментів, організація збуту продукції, вплив рекламного звернення на цільову аудиторію, психологічні аспекти реклами та рекламних кампаній.

 

     Виступи проходили в дискусійній формі: розкривалися головні аспекти сфери маркетингу згідно проведених досліджень, обговорювалися актуальні питання маркетингової діяльності в реаліях сьогодення, розглядалися перспективні напрями і шляхи розвитку маркетингу на підприємствах малого, середнього та великого бізнесу.

      Представлені на захисті результати досліджень виконані на досить високому рівні, мають науково-практичну цінність та значимість. Захист робіт також засвідчив достатньо високий рівень теоретичної і практичної підготовки магістрантів: їх вміння досліджувати, аналізувати, обґрунтовувати, робити висновки, відшуковувати та пропонувати багато цікавих рішень з маркетингу.


     За результатами представлених магістерських кваліфікаційних робіт, заслуханих доповідей та отриманих відповідей на поставлені запитання, усі роботи комісія оцінила позитивно з оцінками «добре» та «відмінно».

 

Щиро вітаємо студентів-маркетологів з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт! Бажаємо миру і здоров’я, нових горизонтів, професійних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і планів!

 

 

Алла Рябчик
доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі
 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook