Олена Свірчук мріє навчатися на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України

13 липня 2023 року
  Напередодні вступної компанії доцент кафедри ветеринарної гігієни імені професора А.К. Скороходька Таран ТЕТЯНА взяла інтерв’ю у Олени СВІРЧУК, яка закінчила гімназію № 319 імені О.М. Бойченка м. Києва і планує вступати на факультет ветеринарної медицини.

   Тетяна Таран: Олено, чому хочете вступати саме на факультет ветеринарної медицини?
   Олена Свірчук: Люблю тварин з дитинства і мрію їх лікувати. Для мене важливим також є те, що лікар гуманної медицини лікує людину, а лікар ветеринарної медицини може лікувати все людство. Також знаю, що лікарі ветеринарної медицини мають дуже широке поле діяльності. Адже крім лікувальної справи, вони можуть займатися і контролем безпечності харчових продуктів тваринного походження, а отже вносити свій значний внесок у здоров’я нації. Тому мене цікавить також освітня програма «Єдине здоров’я», за якою, на жаль, цього року немає набору.

   Тетяна Таран: Чому обрали саме Національний університет біоресурсів і природокористування України?
   Олена Свірчук: Переконана, що НУБіП є одним із найкращих вищих навчальних закладів України і що саме тут є можливість навчатись за обраною мною спеціальністю.
   Прагну опанувати всі навички в галузі ветеринарної медицини, які так потрібні для того, щоб стати справжнім професіоналом.
   У мене є родичі і знайомі, які вже закінчили цей університет. Тому, і їх думка про якість навчання у вашому університеті та можливість у подальшому побудувати власну кар’єру була для мене важливою.
   Приваблює мене ще й те, що навчаючись у НУБіП, зможу втілити свою мрію про стажування за обраною спеціальністю на кращих підприємствах України і за кордоном, щоб потім працювати як лікар ветеринарної медицини, а можливо і як фахівець з контролю за безпечністю та якістю продукції тваринного походження.

   Тетяна Таран: Що допомогло Вам у виборі майбутньої спеціальності?
  Олена Свірчук: Зі спеціальністю я визначилася досить давно. Щоб підготуватись до вступу я займалася на підготовчих курсах в університеті і зрозуміла, що не помилилася. Також знайомилася з інформацією на сайті університету про дисципліни, які буду вивчати на цій спеціальності, знаходила цікаві факти в інтернеті щодо питань забезпечення якості та безпеки продукції, тому що це дуже важливо для здоров’я усього населення країни. Також отримала практичні навички у ветеринарній клініці у одного із випускників НУБіП України.
  Зі своєї сторони буду докладати зусиль для досягнення результатів навчання одного з кращих студентів закладу. Я зможу зробити те, що роблять інші, але прагну це робити краще. Дуже сподіваюся, що я стану студенткою найкращого університету!

   Тетяна Таран: Бажаю Вам стати студенткою нашого університету і бути завжди і в усьому успішною!

 

Тетяна ТАРАН,
доцент кафедри ветеринарної
гігієни ім. проф. А.К.Скороходька


 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook