Маргаріта Федоренко для опанування престижної професії обирає спеціальність «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» в НУБіП України

20 червня 2023 року
  • Розкажіть, будь ласка, про себе: звідки родом, яку школу закінчила, де навчаєшся на даний момент?

— Доброго дня, мене звати Маргаріта Федоренко. Проживаю у мальовничому місті Житомир. Середню освіту здобула у Ліцеї № 28 імені гетьмана Івана Виговського. На даний момент, навчаюсь на третьому курсі у Житомирському агротехнічному фаховому коледжі за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».

  • Чому обрали саме спеціальність «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»?

— Ще із шкільних років у мене був інтерес до фінансової сфери. Фінанси, банківська справа та страхування є сферою, яка безпосередньо пов’язана з управлінням грошима, ризиками та інвестиціями. Саме до цих аспектів економіки я відчувала найбільшу зацікавленість, тому й обрання спеціальності у цій галузі стало логічним кроком для подальшого мого розвитку.

  • Що спонукало вас обрати саме цю професію?

— Найбільшою причиною обрання саме цієї професії була кар’єрна перспектива. Фінансисти мають широкі можливості для кар’єрного зростання, хорошу заробітну плату. Вони можуть працювати у банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах та в інших фінансових установах.

  • Чи підтримують батьки ваш вибір?

— Мої батьки мене завжди підтримують. Їхня підтримка проявлялася у формі пошуку інформації про обрану професію та надання порад. Так як моя мама має економічну освіту, вона з легкістю допомагала мені у вирішенні різних проблем, які стосувалися навчання в коледжі.

  • Розкажіть, будь ласка, про свої захоплення, хобі. Чим цікавитесь, окрім навчання?

— У вільний час від навчання я займаюсь спортом. Він вчить мене бути витривалою та наполегливою. Спорт спонукає працювати над собою, переборювати труднощі, вміти встояти під час випробувань та досягати поставлених цілей.

  • Чи плануєте навчання за кордоном за системою подвійних дипломів?

— Мені подобається система навчання в Україні, тому планів на навчання за кордоном за системою подвійних дипломів я не маю. Крім того, в Україні оголошений воєнний стан, тому не планую виїжджати за межі своєї країни.

  • Які маєте плани на майбутнє, що очікуєте від навчання в НУБіП України?

— Планую вступити у вищий навчальний заклад та у майбутньому працювати. Від навчання в НУБіП України я очікую отримати якісну освіту, яка допоможе мені розвинути необхідні навички і знання у своїй спеціальності. Також очікую розширення кар'єрних можливостей, тобто хочу знайти роботу своєї мрії за своєю спеціальністю.

  • В якій сфері плануєте працювати в майбутньому?

— Вже мала досвід роботи у страховій компанії та проходила виробничу практику. Мені до вподоби фінансова сфера діяльності, тому у майбутньому хочу працювати саме в ній.

  • Ваші побажання цьогорічним вступникам.

— Я хочу передати свої найщиріші побажання усім вступникам України, які знаходяться на порозі початку вибору своєї професії. Бажаю усім успішно пройти всі етапи вступу до бажаного навчального закладу. Нехай їхні зусилля і підготовка принесуть бажаний результат, а процес вступу до вищого навчального закладу буде позитивним і незабутнім досвідом у їхньому житті.

Бесіду вела Галина Скрипник,
доцент кафедри фінансів

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook