Товариський студентський футбольний матч НУБіП vs КНУБА

27 лютого 2023 року
  Футбол – один з найпопулярніших видів спорту серед студентства. Саме він має багато переваг для студентів, які шукають спосіб покращити своє фізичне та ментальне здоров'я, а також зміцнити соціальні зв'язки.
  25.02.2023 р. на стадіоні КУНБА було проведено товариський футбольний матч, у якому гравці ФК OLD BOYS NULES зіграли проти студентів Київського національного університету будівництва і архітектури.
  Обидві команди впевнено демонстрували техніку та волю до перемоги, і врешті-решт гру було завершено з результатом 4:1 на користь НУБіП України.
  На цьому матчі Вертелецький Олександр, Якубець Тарас, Ілляшов Ілля та Дмитрик Михайло забили по одному голу, що допомогло нашій команді здобути перемогу.
 
  Участь у футбольних клубах для зацікавлених студентів дуже корисна. Футбольні клуби допомагають знайти друзів зі спільними інтересами, взяти участь у регулярних тренуваннях та загартовуватися. Також гра у футбол може допомогти студентам розвивати навички командної роботи та керування стресовими ситуаціями, що є важливим у будь-якій професії.
  У підсумку, можемо сказати, що товариські футбольні матчі – це чудовий спосіб для спілкування, розвитку, налагодження контактів з різними вищими закладами України, підвищення та підтримки морального духу, а також чудовий спосіб розслабитися.
  Також хочемо висловити слова подяки Збройним силам України, адже саме завдяки їм ми маємо можливість жити спокійно та проводити такі змагання. Ми всі дуже цінуємо вашу роботу та відданість Батьківщині!
 
 
Пресслужба сенату студентської організації НУБіП України,
Сільченко Владислава,
 головний копірайтер

    

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook