На кафедрі менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Актуальні питання теорії та практики менеджменту в умовах сучасних викликів»

1 листопада 2022 року

 У середу, 26 жовтня 2022 року, кафедрою менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського була проведена ІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Актуальні питання теорії та практики менеджменту в умовах сучасних викликів». Загалом у роботі конференції взяли участь понад 50 учасників, які представляли не тільки наш університет, але й інші заклади вищої освіти.

На початку конференції з вітальним словом до учасників звернулася завідувач кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського професор Тетяна Балановська, зазначивши надзвичайну актуальність проведення подібних заходів серед здобувачів вищої освіти та молодих вчених. Тетяна Іванівна побажала усім учасникам конференції плідної роботи, цікавих доповідей та активної дискусії.
Доповіді, представлені на конференції, торкалися найрізноманітніших актуальних питань, зокрема, мотивації персоналу в період воєнного часу, формування звичок відомих особистостей, впровадження CRM в діяльності підприємства, а також чимало питань, що стосуються управління в сучасних умовах.
Перед учасниками конференції першою виступила здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету аграрного менеджменту Таміла Прокопишина з доповіддю: «Роль мотивації в діяльності підприємств». Доповідачка обґрунтувала сутність поняття мотивації, наголосила на способах мотивації персоналу від західних експертів, закцентувала увагу на мотивації працівників під час воєнного стану.
 
Окрему увагу присутніх було приділено проблемі використання соціально-психологічних методів менеджменту в підприємстві. З такою доповіддю виступила Горпиняк Анастасія. Студентка наголосила на значенні та важливості соціально-психологічних методів, розкрила їх структуру, а також виокремила напрями впровадження таких методів у підприємстві.
З високою зацікавленістю учасники конференції прослухали виступ Козачук Олександри, студентки 3 курсу на тему: «Звички успішних людей». У доповіді було розглянуто переваги формування звичок, визначено основні групи звичок, які притаманні успішним людям, а також охарактеризовано причини, що перешкоджають формуванню позитивних звичок у керівників.
 
 
З цікавою доповіддю «Використання CRM в діяльності підприємства» виступила Біленко Аліна. Доповідачка наголосила на важливості та перевагах впровадження таких технологій в діяльності підприємств.