На футбольному полі зустрілись команди адміністрації і студентства НУБіП

13 червня 2014 року

Відкриттю чемпіонату світу з футболу 2014 присвячувалась товариська футбольна гра між командами адміністрації і викладачів університету та його студентського активу.

Так що першому матчу ЧС 2014 Бразилія – Хорватія передувала гра любителів у Києві, на стадіоні НУБіП України.

За обопільною згодою, до складу кожної з команд входили по двоє гравців, які займалися футболом більш-менш професійно. Серед викладачів до таких можна сміливо віднести співробітників кафедри фізичного виховання - чемпіонів України з міні-футболу В’ячеслава Листопада та майстра спорту України міжнародного класу з футболу Миколу Костенка (серед титулів якого ще й чемпіонство світу серед студентів), а у студентів – капітан збірної університету Андрій Галімон і Михайло Статник.

Гра, яка проходила у два тайми по 20 хвилин, видалася доволі напруженою, незважаючи на те, що обидві команди в таких складах грали вперше, не тренуючись. І якщо перший тайм пройшов під диктовку команди адміністрації, що і засвідчив гол, забитий гравцем під №10 на останній хвилині у ворота студентів, то в другому картина виглядала з точністю до навпаки: студенти тиснули, а суперник відповідав контратаками. Проявилася стара футбольна істина: не забиваєш ти – забивають тобі. І знову в атаці, яку розпочав проректор Сергій Кваша відзначилася «десятка», під якою грав… в.о. ректора Станіслав Ніколаєнко. Так що свисток арбітра зафіксував рахунок 2:0 на користь збірної адміністрації і викладачів.

Щоправда, після гри обидві команди пробивали пенальті, але то був лише дружній жест з боку переможців. Як напівжартома зазначив їх капітан, за те, що були толерантними і не заганяли викладачів так, як могли б.

А пізно увечері грали Бразилія і Хорватія: бразильці перемогли 3:1. І перші два голи на рахунку «десятки» - Неймара з «Барселони». Ось такий цікавий збіг…