Конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні
Конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні
5 жовтня 2021 року
Міністерством освіти і науки України з 1 жовтня 2021 року оголошено конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні.
Прийом документів триває до 1 листопада 2021 року!
Призначається по п̕ять стипендій за такими номінаціями:
- стипендія імені Дмитра Максимова;
- стипендія імені Назарія Войтовича;
- стипендія імені Романа Гурика;
- стипендія імені Устима Голоднюка;
- стипендія імені Юрія Поправки.
Претендент обов’язково повинен мати вагомі наукові результати з того напряму, в якому працює або навчається, і які підтверджуються такими формами, як монографії, наукові статті (зокрема в Web of Science, Scopus, Index Copernicus), охоронні документи на інтелектуальну власність тощо. Також неодмінно враховуватиметься активна громадська позиція.
Вік претендентів, які висуваються на здобуття стипендії, станом на 1 січня року, в якому розпочинається виплата стипендій:
- не може перевищувати 35 років (включно) для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня;
- 40 років (включно) для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі.
Директорам ННІ/деканам факультетів до 18 жовтня подати перелік кандидатур молодих вчених, що висуваються на конкурс!
Претенденти готують такі документи:
- Мотивоване подання щодо призначення стипендії, в якому зазначаються наукові здобутки претендента та його активна громадянська позиція.
- Мотиваційний лист претендента щодо участі в конкурсі із зазначенням номінації.
- Витяг з протоколу засідання вченої ради ННІ/факультету про висунення претендента.
- Відомості про претендента, завірені відділом кадрів за місцем його основної роботи (навчання).
- Перелік наукових публікацій претендента за останні три роки.
- Копії найважливіших праць (не більше трьох), для монографій і посібників – копія титульної сторінки, вихідних даних та анотації.
- Згоду на обробку персональних даних.
- Інші документи (рекомендаційні листи, копії документів про відзнаки, посилання на реалізовані проекти (заходи), фото- та відеоматеріали, що засвідчують його активну громадянську позицію щодо захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів держави, її європейського вибору, а також здобутки у формуванні національної самосвідомості, гідності почуття патріотизму).
Документи в паперовому та електронному вигляді до 22 жовтня 2021 року передати до науково-організаційного відділу НДЧ (кім. 215, корп. 3, (044) 527-81-54, електронна пошта [email protected]).