Жовтневі вебінари від Clarivate українською

1 жовтня 2021 року

    Наукова бібліотека НУБіП України запрошує науковців, викладачів та аспірантів на жовтневі вебінари від Clarivate українською, безкоштовно, тривалість кожного заходу одна година у Webex.
    Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінари – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.

11 жовтня 2021
Тема: Хижацьки видання: розпізнати та уникнути
Тези: Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3zpFYnl
16:15–17:15 https://bit.ly/3lGpa6F

12 жовтня 2021
Тема: Підбір видання та оформлення матеріалів для публікації

Тези: Технічні та наукові критерії якості наукового видання. ISSN, doi, impact factor, які можуть бути варіації останнього. Як порівняти видання та обрати краще для публікації ваших досліджень. Публікаційний процес. Оформлення публікації, референс-менеджер EndNote, бізнес-моделі видання та як друкуватися безкоштовно, види рецензування, розповсюдження публікації, чи можна розмістити повний текст на своєму сайті. Як перевірити чи індексується видання у Web of Science. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3lA8fm4
16:15–17:15 https://bit.ly/3ExNtw9

13 жовтня 2021
Тема: Типи пошуку в Web of Science Core Collection

Тези: На платформі Web of Science представлено чотири типи пошуку: документів, розширений, в пристатейній бібліографії та за автором. Протягом онлайн демонстрації розглянемо алгоритми пошуку, синтаксис пошукових запитів, найчастіші помилки користувачів. Уточнення, аналіз та збереження отриманих даних. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3hOGJAy
16:15–17:15 https://bit.ly/3EC0HrZ

14 жовтня 2021
Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites

Тези: Оглядовий вебінар з можливостей аналітичного інструменту InCites для наукових установ України. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Як проаналізувати сукупність документів за певною темою. Преінстальовані автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3nOrVp4
16:15–17:15 https://bit.ly/3hYu3FX

 

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook