Успіх наших студентів і викладачів на Чемпіонаті України з гирьового спорту
Успіх наших студентів і викладачів на Чемпіонаті України з гирьового спорту
7 вересня 2021, 13:28
З 2 по 5 вересня 2021 року в Києві у Палаці спорту відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих, молоді та ветеранів. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 23 областей України.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u331/img-2109_giri_7.jpg)
Усі без винятку гирьовики продемонстрували неабияку міць та витривалість, силу духу та жагу до перемоги.
Від нашого університету у змаганнях взяли участь найкращі спортсмени студентської збірної команди НУБіП України з гирьового спорту – Роман Марченко (ННІ ЕАЕ) та Ілля Фурса (факультет захисту рослин біотехнологій та екології). А також головним суддею серед дорослих і учасником серед ветеранів був викладач кафедри фізичного виховання Віталій Андріяш, власним прикладом надихаючи молодих спортсменів.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u331/img-2107_giri_5.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u331/img-2102_giri_1.jpg)
Атмосфера змагань була неперевершеною, боротьба на помостах точилася до останніх секунд. Спортсмени протягом відведеного часу на виступ йшли майже з рівним результатом і лише на останній хвилині вирішувалася доля перемоги. Тільки велика сила волі та підтримка тренера і команди допомагала спортсменам вистояти і зробити переможний поштовх і ривок.
Наші хлопці брали участь у змаганнях як серед юніорів, так і серед дорослих. Роман Марченко змагався у вправі R-12, а Ілля Фурса у найважчий вправі гирьового спорту – поштовх довгим циклом. Обидва спортсмени займаються цим видом спорту менше двох років, але вже досягли значного успіху. Адже не пропускають тренувань і виконують усі настанови тренера. Так Роман Марченко посів 4-те місце у своїй вправі серед юніорів і 8-ме серед дорослих, а Ілля Фурса виборов 2 срібні нагороди серед юніорів і серед дорослих. Слід зауважити, що у змаганнях серед дорослих Ілля поступився лише найдосвідченішому спортсмену майстру спорту України міжнародного класу Миколі Ткаченко. А тренер хлопців Віталій Андріяш став найкращим серед ветеранів у вправі поштовх довгим циклом і виборов золоту медаль.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u331/img-2099_giri_4.jpg)
Вітаємо наших спортсменів-гирьовиків із значним успіхом і бажаємо подальших перемог!
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u331/img-2100_giri_3.jpg)
Микола Костенко,
завідувач кафедри фізичного виховання