Аспірантка кафедри філософії та міжнародної комунікації - Олександра Соколова - учасниця у міжнародного стажування
Проходження міжнародного стажування для аля аспірантів в країнах ЄС – вдала можливість підвищити свій фаховий рівень та розширити світогляд. Відвідати конференцію, семінар або стажування у Польщі, Німеччині, Чехії, Болгарії – погляд в майбутнє. Участь аспірантів у міжнародних програмах - один із пріоритетних напрямів розвитку НУБіП України.
"Міжнародне стажування за програмою підвищення кваліфікації «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД» для педагогічних та науково-педагогічних працівників (12.06.2021 - 18.07.2021, Польща – Україна) було організоване на найвищому рівні. Понад 300 палких натхненників розвитку та діджиталізації освіти з усієї України обмінювалися досвідом та «прокачували» soft skills, зокрема, навички командної роботи, а також опановували основи проєктного менеджменту та розробки й впровадження власних освітніх проєктів. Учасниками було запропоновано багато цікавих та перспективних освітніх проєктів, свої напрацювання успішно захистили 13 команд, а також було презентовано 2 індивідуально розроблені теми. Колеги із Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського запропонували цікаву та дуже актуальну на сьогодні тему «Проєкт популяризації книги, читання і розвитку читацької культури студентської молоді «Книга у віртуальному просторі», до розробки якої я мала честь приєднатися, адже залучення молоді до читання й популяризація книги є актуальними для сучасної України.
Загалом, враження від стажування дуже позитивні – нові знайомства, знання та неповторний досвід роботи в команді надихають і далі працювати задля розвитку вітчизняної освіти", - ділиться враженнями Олександра Соколова.
Розмову вела
голова Ради аспірантів гуманітарно-педагогічного факультету
Вікторія Шеховцова-Бурянова