Навчальна практика для студентів спеціальності «Агрономія» – формуємо цінні фахові навички вже з 1 курсу

14 серпня 2021 року
     Ось і закінчилися навчальні практики на агробіологічному факультеті. У забезпеченні ефективності практичної складової у підготовці здобувачів освітнього ступеня “Бакалавр” спеціальності “Агрономія”, підготовки фахівців, які орієнтуються у сучасних підходах до вирощування сільськогосподарських культур навчальні практики займають дуже важливе місце. Така практика дозволяє вчитися майбутнім фахівцям на реальних об’єктах практики з отриманням конкретних знань.

     Навчальна практика для студентів 1 курсу 1 групи спеціальності “Агрономія” проходила на базі ВП НУБіП України “Великоснітинське навчально-дослідне господарство ім. О.В.Музиченка” (Київська область, Фастівський р-н, с. Велика Снітинка), а для студентів 1 курсу 7 групи (спеціальність “Садівництво та виноградарство”) — ТОВ “Кооператив “Агровесна-2011” (Київська область, Макарівський р-н, с. Ніжиловичі). Ці підприємства пропонують студентам ознайомитися із передовими інноваційними технологіями вирощування овочевих та ягідних культур.

     Під час проходження практики під керівництвом доцента кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули, кандидата с.-г. наук Валерія Григоровича Носенка студенти мали можливості детально ознайомитись із особливостями сільськогосподарського використання ґрунтів господарств, рівнем їх родючості за використання різних підходів та прийомів агротехніки вирощування овочевих та ягідних культур для отримання високих врожаїв, зокрема, таких цінних культур як полуниця, малина, смородина, лохина. Ці культури здобули вже значну популярність у вітчизняних фермерів. Разом з тим, студенти знайомилися і з особливостями удобрення, механізації збирання, переробкою та зберіганням отриманої продукції, під керівництвом викладачів відповідних кафедр.

     Кожен зі студентів мав можливість особисто долучитися до процесу обстеження ґрунтів, на яких вирощуються ті чи інші сільськогосподарські культури, їх охорони та відтворення родючості, а також вивчення практичних особливостей вирощування, окремим елементам технологій.

     Без сумніву, це важлива практика, і студенти одержали окрім великих позитивних емоцій та спілкування із професіоналами ще й цінний досвід у питаннях, що визначають успішність отримання стабільних та високих врожаїв сільськогосподарських культур, адже важливі навички студенти отримують вже з першого року навчання, вже починають формуватися як фахівці.

Валентин Обрамбальський
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook