Запрошуємо на вебінари Web of Science українською

3 серпня 2021 року

 

 

Наукова бібліотека НУБіП України запрошує науковців, викладачів та аспірантів взяти участь у онлайн-вебінарі, присвяченому роботі з платформою Web of Science, який відбудеться 12 серпня 2021 року.

 

В останньому літньому місяці розглядатиметься лише одна але дуже важлива тема: Як видання потрапляють до Web of Science. Традиційно вебінар відбудється у двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex, безкоштовно, з можливістю отримати сертифікат учасника.

Реєстрацію на вебінари – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.
 

12 серпня 2021
Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection
Тези: Складові успішного видання. Ключові персони журналу: автори, рецензенти, члени редколегії. Їхні права та обов’язки. Як знати, хто має право бути. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi імпакт фактор квартиль. Процедура подання та критерії відбору видання до Web of Science Core Collection. Портал видавців. Як визначити скільки цитувань має видання, що не індексується у Web of Science Core Collection. На які видання слід рівнятися, що можна запозичити для розвитку власного. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.
Реєстрація:
10:15–11:15 https://bit.ly/3xCtrg2
16:15–17:15 https://bit.ly/3i71ZQU

 

Також, протягом року чекаємо вас на щомісячні серії «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити неможна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде вебінар українською. Також з можливістю отримати сертифікати. Реєстрація на всі вебінари відкрито, а теми будуть оголошуватися за місяць.

9 вересня 2021: https://bit.ly/2Xt9F6w
14 жовтня 2021: https://bit.ly/3hYu3FX
11 листопада 2021: https://bit.ly/35u3DGW
9 грудня 2021: https://bit.ly/38v8WrB

 

Записи вебінарів українською на ютьюб каналі: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg
Розклад вебінарів мовами Євросоюзу за посиланням: https://clarivate.libguides.com/homeЮлія Шаповал,
завідувачка сектору інформаційних технологій
наукової бібліотеки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook