Майбутні екологи приєднуються до Всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!»

22 червня 2021 року
     Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» втілює у життя довготривалий Всеукраїнський проєкт «Чисті пляжі разом!» у 2020-2023 роках. Він суттєво вплине на сталий розвиток громад та об’єднає українців у великій спільній справі.

     Амбітна ціль проєкту – за три роки сформувати універсальну дорожню мапу для сталого розвитку пляжних територій по всій території України, активізувати покоління стійкої еко свідомої громади. У проєкті візьмуть участь команди еко патрульних волонтерів, які активізують 9 найпопулярніших забруднених пляжів України, зокрема і в Києві. За три роки спробують разом з локальною громадою, органами місцевого самоврядування, соціально відповідального бізнесу перетворити їх на взірцеві пляжі, які відповідатимуть міжнародним стандартам.

     Проєкт наповнений великою кількістю екологічних активностей: соціальна реклама, робочі групи експертів, івенти, фестивалі, тренінги, табори, форуми, літні еко кінотеатри, формування екопатрульних бригад, що допоможуть українцям спільно пройти шлях для досягнення вищих екостандартів, культури серед громадян правильного поводження з відходами.

     Студенти-екологи третього курсу Боярського фахового коледжу усвідомили, що настав час кинути виклик усім перепонам до екологічного майбутнього. Адже зміни починаються з кожного! Вони долучилися до Всеукраїнського проєкту «Чисті пляжі разом!», мотивуючи й рухаючи свою родину та оточення до перспективи чистих вод та берегів.


Надія Манішевська,
викладач Боярського фахового коледжу

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook