Кафедра біохімії і фізіології тварин ім. акад. М.Ф. Гулого провела комерційний курс з ветеринарної лабораторної діагностики

1 червня 2021 року

25 травня 2021 р. на базах навчально-науково-виробничого клінічного центру «Ветмедсервіс» та лабораторії ветеринарно-діагностичних досліджень Центру колективного користування науковим обладнанням новітніх агротехнологій НУБіП України доцент кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М. Ф. Гулого Валерій Цвіліховський провів одноденний навчальний курс «Лабораторна діагностика показників крові тварин з використанням біохімічних аналізаторів» для фахівців біохімічних лабораторій.

В навчальному курсі були розглянуті питання теоретичного та практичного характеру.


Зокрема, розглядалися наступні питання:

  1. Види біохімічних аналізаторів крові, їх переваги і недоліки.
  2. Клініко-діагностичне значення біохімічних показників крові.
  3. Налаштування біохімічного аналізатора з використанням стандартизованої сироватки крові та мультикалібратора.У практичній частині було проведено поетапний процес налаштування автоматичного біохімічного  аналізатора BioChem FC-120 (США) та виконано біохімічний аналіз сироваток крові тварин й інтерпретовано отримані результати. Висловлюємо щиру подяку ННВ клінічному центру “Ветмедсервіс” в особі завідувача В’ячеслава Соломона за рекламу та організацію навчального курсу.

Валерій Цвіліховський,
доцент кафедри біохімії і фізіології тварин
ім. акад. М. Ф. Гулого

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook