Вітаємо студентів-автоматників із перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»!

25 квітня 2021 року
      Студенти, випусковою кафедрою для яких є кафедра автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка, черговий раз захищаючи честь нашого університету на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», здобули подвійну перемогу – посіли 1 та 3 місця.

     Це студентка 1 курсу магістратури Анастасія БолботІ місце з науковою роботою «Мобільний робот моніторингу фітостану в сучасних спорудах закритого ґрунту» (науковий керівник - професор Віталій Лисенко) та студент цього ж курсу Андрій Буков - ІІІ місце з науковою роботою «Гібридна система керування мікрокліматом у теплицях» (науковий керівник - доцентка Алла Дудник).

       ІІ тур конкурсу, участь у котрому взяли понад 150 студентів провідних університетів України пройшов в Харківському національному університеті радіоелектроніки за стандартною процедурою в 2 етапи. До завершального етапу 23.04.2021 р. були допущені лише 15 наукових робіт, у тому числі 2 роботи, що виконувались нашими студентами.
     Оцінку робіт проводили 21 експерт за результатами презентацій, відповідей на питання, умінню орієнтуватись як в теорії, так і в практичних питаннях непростої спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Наші студенти зуміли упевнено витримати це випробування, що привело до переможних результатів.

 

І місце – студентка 1 курсу магістратури Анастасія Болбот, науковий керівник – професор Віталій Лисенко

ІІІ місце – студент 1 курсу магістратури Андрій Буков, науковий керівник – доцентка Алла Дудник

 

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»!

 

Опришко О.О.,
доцент кафедри автоматики та робототехнічних
систем ім. акад. І.І. Мартиненка

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook