Регіональний Східноєвропейський Центр моніторингу пожеж

Стандарти EUROFIRE

 EuroFire це дворічний проект який тривав з жовтня 2006 року по грудень 2008 року за фінансової підтримки програми ЄС Леонардо да Вінчі. Проект об'єднав партнерів з міжнародним досвідом і знаннями у сферах досліджень природних та контрольованих пожеж, управління природними пожежами та підготовки кадрів для боротьби з пожежами в природних екосистемах для розробки, оцінки та поширення нових міжнародних багатомовних загальноєвропейських навчальних он-лайн ресурсів.

Проект EuroFire розроблявся та досліджувався на основі спеціалізованих базових систем навчань та тренувань у сфері природних та контрольованих пожеж у природних екосистемах, включаючи кращі практики та досягнення у Європі та світі. Ці дослідження дали змогу створити компетентні базові навчальні ресурси для використання у Європейських країнах.

Навчальні ресурси EuroFire були спеціально розроблені для підтримки наземного пожежного персоналу, галузевих організацій та навчальних закладів.

Результати проекту EuroFire включають: спеціалізовані стандарти, навчальні модулі, ілюстрації та загальне керівництво за системою підготовки професійних якостей. Навчальні ресурси можуть бути використані практиками лісового господарства та інших галузей для оновлення своїх знань, отримання нових навичок або підвищення свого розуміння природи лісових пожеж та контрольованих палів, і запропонованих методів боротьби з пожежами.

Standard EF1-Ukrainian.pdf

Standard EF2-Ukrainian.pdf

Standard EF4-Ukrainian.pdf

Standard EF6-Ukrainian.pdf

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)