Розпочався пожежонебезпечний період

8 квітня 2021 року
Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне підприємство «Чортківське лісове господарство» проводить профілактичні заходи для недопущення лісових пожеж на території лісового фонду.
Проводяться догляди та створення мінералізованих смуг, перекрито позапланові в’їзди до лісових насаджень, розміщена наглядна агітація, приведено в готовність пожежну техніку та інвентар.
Однак, найефективнішим методом боротьби із стихією є створення мінералізованих смуг та проведення догляду за ними на протязі всього пожежонебезпечного періоду.
Мінералізована смуга – це ділянки лісової території, з яких ґрунтообробними механізмами видалені наземні горючі матеріали. Ширину смуги роблять удвічі більшу від можливої висоти полум’я низової пожежі.
У разі виникнення лісових пожеж, мінералізовані смуги слугують бар’єром, який перешкоджає розповсюдженню лісової пожежі на велику територію, що в свою чергу дає можливість локалізувати її на початковій стадії.
У Заліщицькому лісництві створено 1 км нових мінералізованих смуг та у Більче-Золотецькому лісництві 2 км нових мінералізованих смуг.
Держане підприємство "Чортківське лісове господарство" закликає населення дотримуватися правил поведінки у лісі. Розводити вогонь дозволяється лише у відведених, спеціально призначених для цього місцях. Приміром, на території рекреаційних пунктів. За порушення вимог пожежної безпеки у лісі – штраф від 1530 грн до 4590 грн.
Не будьте байдужими бережіть ліси від вогню!

 

Джерело: Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства.

https://ternopillis.gov.ua/pres-sluzhba/novina/article/rozpochavsja-pozhezhonebezpechnii-period.html

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook