Перша гра 2-го туру змагань «Кубок Ректора НУБіП України» з міні-футболу

25 вересня 2013 року

24 вересня відбулася перша гра другого туру змагань «Кубок Ректора НУБіП України» з міні-футболу. На полі зійшлися: команда гуртожитку № 7 і команда адміністративно-господарської частини. Одразу слід зазначити, що командам було дуже важко грати через погодні умови: було досить прохолодно, і поле було мокрим після дощів. Але це не завадило командам показати класну, вольову гру.

Одразу після свистка команда гуртожитку № 7 відібрала м’яч і понеслася вперед, прекрасна гра в пас – і ось рахунок відкрито, вже на першій хвилині гри рахунок відкриває Боричевський Андрій. Наступні п’ять хвилин команда гуртожитку проводить на половині поля суперників, але їй так і не вдається реалізувати свої моменти. Тільки на 6-ій хвилині після влучного удару Боричевського Андрія в кут воріт рахунок змінюється 2:0.

Команда адміністративно-господарської частини постійно шукає шанс у контратаках, але багато браку в передачах – м’яч постійно не знаходить адресата. На восьмій хвилині, щойно вийшовши на заміну, наймолодший гравець у складі команди адміністративно-господарської частини Кулаєць Андрій, зменшує відрив до одного м’яча. Але цей рахунок протримався недовго, одразу після розіграшу м’яча у центрі поля, команда гуртожитку № 7 несеться вперед і знову збільшує відрив. Відзначається Шолойко Ігор.

Протягом наступних трьох хвилин картина не змінюється: команда гуртожитку № 7 пресенгує, контролює все поле, грамотно грає в захисті. І це приносить їм плоди: на 11-ій хвилині гол забиває Абрамчук Роман. Рахунок виглядає розгромним, і, здається, що у команди адміністративно-господарської частини вже не має шансів. Але дві вдалі атаки приводять до скорочення відставання до одного гола. На 13-ій і 15-ій хвилинах дубль оформлює Турок Михайло. Слід зазначити, що допомогли йому у цьому захисники команди гуртожитку № 7, які припустилися помилок. Рахунок тримався до останньої хвилини першого тайму, поки Абрамчук Роман не оформлює дубль, і в черговий раз збільшує відрив. Перерва.

Весь початок другого тайму команди проводять на половині поля команди адміністративно-господарської частини, лише час-від-часу відбуваються спроби забігань і дальніх передач на половину поля команди гуртожитку № 7. Нарешті вдається пробити захист команди адміністративно-господарської частини, і два голи, з інтервалом в півтори хвилини, забивають Ковальчук Ростислав (24хв) і Абрамчук Роман (26хв).

Постійні заміни на свіжих гравців команди гуртожитку роблять свою справу. Команді адміністративно-господарської частини важко змагатися з суперниками, виникає декілька травмонебезпечних ситуацій. Дуже складно грати на такому слизькому полі. На 37-ій хвилині, буквально заносить м’яч у ворота команди адміністративно-господарської частини Боричевський Андрій, оформлюючи для своєї команди вже другий хет-трик у грі. Наступні три хвилини команди просто дограють, м’яч відмовляється залітати в ворота як однієї, так і іншої команди, вражаючи декілька разів штанги та перекладини. Фінальний рахунок: 8-3 на користь команди гуртожитку № 7.

Кореспондент інформаційного відділу ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Аввакумов Олександр

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)