На агробіологічному факультеті відбувся успішний захист магістерських робіт спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство»

20 грудня 2020 року
     17 грудня 2020 року відбувся захист магістерських робіт денної та заочної форм навчання спеціальності 203 «Садівництво та виноградарство». Захист відбувся з дотриманням вимог положення «Про підготовку і захист магістерської роботи в НУБіП України», а також «Тимчасового порядку дистанційної роботи у НУБіП України у 2020-2021 н.р. в умовах адаптивного карантину».

     Відкрив роботу державної комісії із захисту магістерських робіт голова комісії, академік Володимир Хареба, який зачитав наказ ректора про створення комісії, а також розпорядження деканату про допуск до захисту. Володимир Васильович побажав членам комісії плідної роботи, а магістрам – успішного захисту своїх робіт.

     Магістри у своїх доповідях вільно володіли матеріалом обраної теми досліджень, демонстрували високий рівень знань та практичну підготовку, висвітлювали актуальні питання результатів проведених практичних досліджень, а на запитання членів комісії давали вичерпні відповіді. Доповіді студентів супроводжувались презентаціями, які відображали основні результати виконаної роботи.

     Члени екзаменаційної комісії декан агробіологічного факультету Оксана Тонха, доценти Борис Мазур та Олександр Шеметун, відмітили актуальність тем магістерських робіт, в яких розкривались проблеми та основні результати досліджень і були підтверджені висновками та пропозиціями виробництву.

     На завершення комісія привітала магістрів з успішним захистом і побажала здійснення усіх намічених планів у майбутньому.

     Вітаємо наших магістрів з успішним захистом і

бажаємо у успіхів у професії та життєвому шляху!

 

Віра Кутовенко,
доцент кафедри овочівництва і закритого грунту  

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook