Увага! Міністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

8 грудня 2020 року

 

Міністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році.

     Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.

     Конкурс проводиться у два тури:

  • перший – в університеті впродовж грудня 2020 р. – січня 2021 р. на факультетах та ННІ. По кожній, визначеній наказом МОН України, галузі знань відбиратимуться кращі, самостійно підготовлені студентські наукові роботи для участі у другому турі;
  • другий – у вищих навчальних закладах, визначених МОН України як базові, у лютому – квітні 2021 р. у форматі відеоконференції.

     Для участі у першому турі конкурсу студент спільно з науковим керівником повинен підготувати наукову роботу з актуальних проблем у галузях знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться конкурс, яка є пошуковою за своїм характером, впроваджена у виробництво або застосована у навчальному процесі, не має відзнак НАН України та органів державної влади.

     Після затвердження комісією ННІ/факультету переліку студентських наукових робіт (не більше 3-х на одну галузь) для участі у другому турі необхідно до 22.01.2021 р. подати студентські наукові роботи, підготовлені відповідно до вимог положення про конкурс, із заповненими відомостями про авторів (не більше двох авторів) у друкованому вигляді та на електронному носії до науково-організаційного відділу.
   

     З питань підготовки документів на конкурс звертатись до науково-організаційного відділу НДЧ (кім. 215, навч. корпус № 3, тел.: (097) 937-87-15, Страшок Віталій Васильович). З організаційними документами, порядком проведення та умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланнями, наведеними нижче.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!!!

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook