Водні біоресурси та аквакультура – спеціальність про яку мріє Остап Остапчук із Житомирщини
Випускник Врублівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Романівського району Житомирської області Остапчук Остап Володимирович мріє вступити на факультет тваринництва та водних біоресурсів.
Остапе, Ви вирішили навчатись у НУБіП України, чому? Коли прийняли таке рішення?
– Цей університет мені добре відомий. На 2 курсі спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» навчається мій брат. Ще з 10-го класу я почав готуватися до ЗНО і найбільшу увагу приділяв біології, успішно закінчив дистанційні курси та приймав участь у Всеукраїнській олімпіаді НУБіП України з цього предмету. Коли до нашої школи приїхали викладачі з НУБіП, я остаточно прийняв рішення віддати перевагу саме цьому університету.
Скажіть кілька слів про себе, чим цікавитеся та який факультет плануєте обрати?
– Найбільше люблю футбол та рибалку. Як жартує моя мама: «Усе для нероб». Проте, якщо у футболі можливо і не стану світовою зіркою, але друге моє захоплення могло б трансформуватись у майбутню професію. Мені завжди подобалось ставове рибництво та виробництво цього виду продукції та якби вдалось поєднати таке захоплення для душі із професією я, мабуть, став би найщасливішою людиною.
Ви сказали, що у нашому університеті навчається Ваш старший брат. Що він, як майже вже фахівець, говорить про ваше захоплення та омріяну спеціальність?
– Він як старший брат не багатослівний, але звичайно мене у цьому підтримав та стверджує, що спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура» завжди дасть змогу заробити на «хліб» та прогодувати свою сім’ю.
Чого чекаєте від майбутнього місця навчання?
– Хочу отримати знання, з якими можна буде себе реалізувати в Україні, а можливо і за її межами.
Які плани на найближче майбутнє?
– Планів багато, чесно говорячи, зараз думаю лише про вступ, успішне проходження конкурсу. Хочеться вступити на омріяну спеціальність та на «бюджет».
Бажаю успіхів, Остапе Володимировичу! Бажаю вступити на ту спеціальність про яку мрієте і взагалі, успіхів на старті Вашого «дорослого життя».
– Дякую!
Розмову вів завідувач кафедри годівлі тварин
та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного
Михайло Сичов