Оперативний штаб: плануємо роботу на тиждень
6 липня 2020 року відбулося чергове засідання Оперативного штабу, присвячене розгляду актуальних питань життєдіяльності університету та плануванню роботи на тиждень.
Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша проінформував про проведення на базі НУБіП єдиного вступного іспиту (з 1515 наших студентів, які його складали, не з’явилося всього 86, і це дуже гарний показник), стан справ з державним замовленням та сплатою за навчання на поточний рік, подання заявок на нові бакалаврські програми, тендерні закупівлі необхідного обладнання.
Директор студентського містечка Сергій Стецюк доповів, що станом на сьогодні в гуртожитках проживає близько 1000 студентів та 110 курсантів кафедри військової підготовки – учасників літнього військового збору. У зв’язку з цим в кампусі і далі проводиться посилена санобробка приміщень, діють всі вимоги режиму карантину. Триває і ремонт кімнат для першокурсників.
Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук проінформував: НУБіП успішно пройшов онлайн моніторинг міжнародних проєктів за програмою Еразмус+ (що і відмітили організатори проєкту). Він звернув особливу увагу на стан справ з оплатою за навчання: заборгованість зростає, а керівництво факультетів та ННІ належних заходів не вживає. Також йшлося про необхідність врятувати хоча б частину літнього оздоровчого сезону в спортивно-оздоровчому таборі «Академічний».
Тему «Академічного» продовжив проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко. Він доповів про хід ремонтних робіт, які тривають там на сьогодні. Безумовно, студмістечко теж залишається в центрі уваги: сьогодні тут активно ремонтуються гуртожитки, тривають роботи з благоустрою території. За кілька днів буде готовий до здачі новий спортивний майданчик біля 10-го гуртожитку.
Перший проректор Ігор Ібатуллін спинився на ряді актуальних питань. Зокрема, мова йшла про підвищення мінімальної заробітної плати, що планується у державі, і питання, з цим пов’язані по університету, сплату за навчання і проживання в гуртожитках, необхідність у фінансових ресурсах для реєстрації майна (документацію по чому слід терміново подати в МОН). Він звернув увагу на необхідність подання заявок в державний план відновлення і будівництва гуртожитків, до завершення формування якого залишається обмаль часу, торкнувся електронного документообігу, дотримання карантинних вимог (до речі, кожен гуртожиток і корпус отримують безконтактні високоточні прилади для визначення температури тіла людини), реєстрації майна в структурних підрозділах, тендерних закупівель. В плані наукової роботи перший проректор зазначив: з 6 по 7 липня запланований захист 10 дисертацій, 2 з яких докторські. Не обійшов увагою і НДГ, де розпочалося збирання зернових.
Підбиваючи підсумки, Ігор Ібатуллін дав ряд доручень відповідним проректорам у сфері їхніх повноважень для вирішення виробничих і соціальних питань.
Розглядалися й інші аспекти життєдіяльності університету.
Валентин Обрамбальський