Силабуси дисциплін, викладання яких забезпечує кафедра цивільного та господарського права у 2024-2025 н.р.

                Правнича спеціальність

 

№ з/п

Назва дисципліни

Напрям (спеціальність)

Факультет / ННІ

Форма навчання

Хто забезпечує викладання

Робоча програма

 

 

Обов’язкові дисципліни

 

 

1

Римське приватне право

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Юлія Канарик

 

 

2

Цивільне право

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Інна Горіславська

 

 

3

Господарське право

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Лілія Панькова

 

 

4

Цивільний процес

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Олена Старченко

 

 

4.1

Цивільний процес (англомовна)

081 Право

Юридичний

денна

форма навчання

Олена Старченко

 

 

5

Господарський процес

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Олександр Світличний

 

 

6

Договірне право

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Інна Горіславська

 

 

 

Вибіркові дисципліни

 

 

7

Нотаріат в Україні

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Олексій Піддубний

 

 

8

Спадкове право

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Інна Горіславська

 

 

 

8.1

Спадкове право

(Англомовний варіант)

081 Право

Юридичний

денна

форма навчання

Інна Горіславська

 

 

9

Сімейне право

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форма навчання

Оксана Адамович

 

 

10

Корпоративне право

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Оксана Адамович

 

 

11

Проблеми права власності

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форми навчання

Лілія Панькова

 

 

12

Корпоративний юрист

081 Право

Юридичний

денна та заочна

форма навчання

Оксана Адамович

 

 

13

Цивільно-правовий захист прав споживачів

081 Право

Юридичний

денна

форма навчання

Інна Горіславська

 

 
 

14

Медіація в професійній діяльності

081 Право

Юридичний

денна

форма навчання

Інна Горіславська

 

 

 

 

                Неюридичні спеціальності

№ з/п

Назва дисципліни

Напрям (спеціальність)

Факультет / ННІ

Форма навчання

Хто забезпечує викладання

Робоча програма

 

Обов’язкові дисципліни

 

16

Правове забезпечення управлінської діяльності

075 Маркетинг

Факультет аграрного менеджменту

денна та заочна

форми навчання

Олена Старченко

 

 

 

17

Правове забезпечення управлінської діяльності

073 Менеджмент

 

Факультет аграрного менеджменту

денна та заочна

форми навчання

Олена Старченко

 

 

18

Інтелектуальна власність

073 Менеджмент

(ОПП) «Управління інноваційною

діяльністю»

Навчально-науковий інститут неперервної освіти і туризму

денна

форма навчання

Олексій Піддубний

 

 

19

Правове регулювання окремих сфер і галузей

281 Публічне управління та адміністрування

Навчально-науковий інститут неперервної освіти і туризму

денна та заочна

форми навчання

Оксана Адамович

 

 

20

Право в публічному управлінні

281 Публічне управління та адміністрування

Навчально-науковий інститут неперервної освіти і туризму

денна та заочна

форми навчання

Оксана Адамович

 

 

21

Господарське законодавство

071 Облік і оподаткування

(Облік і аудит)

Економічний факультет

денна та заочна

форми навчання

 

Юлія Канарик

 

 

 

22

Господарське  і податкове право

071 Облік і оподаткування (Аналітичне та обліково-правове забезпечення бізнесу)

Економічний факультет

денна

форми навчання

 

Юлія Канарик

 

 

23

Біоетика з основами медичного права

229 Громадське здоров’я (Нутриціологія здорового харчування)

Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК

 

денна

форма навчання

Олена Старченко

 

 

24

Договірне право

073 Менеджмент

Факультет аграрного менеджменту

денна та заочна

форми навчання

Олексій Піддубний

 

 

25

Господарське право

073 Менеджмент

Факультет аграрного менеджменту

денна та заочна

форми навчання

Юлія Канарик

 

 

26

Правове регулювання галузі

241 Готельно-ресторанна справа (Готельно-ресторанний бізнес)

Навчально-науковий інститут неперервної освіти і туризму

денна

форма навчання

Олена Старченко

 

 

27

Підприємницьке право

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Економічний факультет

денна та заочна

форми навчання

Оксана Адамович

 

 

28

Корпоративне та підприємницьке право

071 Облік і оподаткування

Економічний факультет

денна

форма навчання

Оксана Адамович 

 

 

 

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook