Профорієнтаційна робота у гімназіїї №48 міста Києва
28 лютого у гімназії №48 в учнів 2 класу відбувся цікавий майстер-клас, піч час якого діти спробували себе у ролі лікаря ветеринарної медицини.
Неочікувано і водночас дуже приємно було дізнатися, що кожен з них знає, хто такий ветеринар, як діти поважають цю професію і навіть разом з батьками звертаються до ветлікарів зі своїми домашніми улюбленцями. Учні задали безліч запитань щодо догляду за їх песиками, котиками, хом’ячками, пацюками, рибками і ящірками.
Під час майстер-класу дітям розповіли про способи відбору зразків на аналіз, про основні методи діагностики хвороб, а на завершення учні мали змогу погратися та відчути себе справжніми лікарями ветеринарної медицини.
Даний захід відбувся за безпосередньої участі доцента кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи Олександра Мартинюка в рамках профорієнтаційної роботи та популяризації професії лікаря ветеринарної медицини.
Олександр Мартинюк