Традиційне свято – “Дебют Першокурсника”, вкотре продемонстрував талановитий потенціал цьогорічного студентства на Агробіологічному факультеті

6 листопада 2019 року

Кожного року на наш славетний факультет вступає велика кількість талановитих студентів. Цей рік не був винятком. Наш університет дає змогу показати першокурсникам на що вони здатні.  29 жовтня на в червоній залі 3 корпусу був проведений за спиянням СО та адміністрацією факультету свято «Дебют першокурсника». Вчорашні абітурієнти, щойно ставши студентами, принесли нові яскраві ідеї, які стануть фундаментом для їх подальшої роботи в житті факультету та студентського життя університету.

«АБФ Має талант» пройшов в найкращих традиціях факультету. Запальна музика, найкраща ведуча, повний зал глядачів та поважні гості – ці складові гарантують гарно проведений час та незабутні враження. До складу поважних гостей входили:

Томін Євген – Директор благодійного фонду НУБіП.

Демцюра Юрій Директор  агрофірми Хліб України.

Скрипник Вадим – операційний директор «Астарта-Київ»

Крючков Антон – керівник північного регіону компанії піонер.

Кунгурова Ірина – технічний директор «Хімлаборреактив»

Мокрієнко Володимир – керівник відділу по роботі з ВІП клієнтами компанія «РЖТ Семенс».

На свято до наших першокурсників також завітав ректор НУБіП України, який дав їм напутнє слово в цікавому та насиченому студентському житті. Також на святі був присутній голова СО університету Павелко Олександр, який підбадьорив артистів.