Шляхами історичних постатей
Шляхами історичних постатей
21 жовтня 2019, 19:45
Шляхами історичних постатей
Осінній день почався гарними людьми....
Був Віктор Моренець і Ігор Павлюченко.
З дискусії ми щось собі взяли...
Щоб дати читачеві - теж новеньке !
А потім закрутило, понеслось...
В гостях побув ,,поручик Верещагін''!!!
Тут митниці і їлось і пилось !
І ,,Слава Україні'' - теж кричалось !
Хороші люди - всьому голова...
Були красиві Київські дівчата !
Не лише Київські..., і зайві ці слова.
Красунями Вкраїнонька - багата !
Ростислав Маляренко
Ця субота зустрічала наших мандрівників теплим осіннім сонцем. Це тепло дозволило з приємністю провести відпочинок під час екскурсії до мальовничих місць Чернігівщини. 19 жовтня співробітники факультету конструювання та дизайну відвідали Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» та Тростянецький дендрологічний парк.
Садиба "Качанівка" – це грандіозний пейзажний парк з екзотичними деревами та благородний палац, який увійшов до рейтингу семи найкращих фортець в Україні. На території маєтку збереглися кілька десятків старовинних будівель: флігелі, Георгіївська церква, альтанка Глінки, будинок садівника та інші господарські споруди.
"Качанівка" славиться й тим, що її відвідало чимало історичних постатей. Тут у різний час жили, творили або гостювали у власників маєтку Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Михайло Глінка та Ілля Рєпін. Між іншим, одним із господарів садиби був рід Тарнавських – вони були відомі далеко за межами українських земель та володіли неймовірними статками.
Далі теплим обідом, а саме смачним кулішем пригощав пан Ростислав Маляренко.
Після смачного обіду наші мандрівники вирушили до Тростянецького дендрологічного парку – дендрологічного дива Чернігівщини та всієї України. Це пам’ятка садово-паркової архітектури 19 століття, створена зусиллями Івана Скоропадського – нащадка українського гетьмана. Свіже повітря, унікальна флора та озера – все це постійно приваблює туристів.
Тростянецький парк – видатний ландшафтний парк України, територія якого складає понад 200 гектарів землі. Особливістю парку є те, що в його центрі, на фоні лісового масиву, знаходиться гірський куточок з високими пагорбами й озерами.
За гарно проведений час хочемо подякувати Первинній профспілковій організації та адміністрації. Дякуємо за можливість знайомитися з красою України.
Голова профбюро факультету конструювання та дизайну А.П. Ляшко