День знань та початок 2019-2020 навчального року

1 вересня 2019 року
01 вересня 2019 року у коледжі пройшли урочистості з нагоди початку нового навчального року та Дня Знань. Це свято об’єднує усі покоління, адже в основі будь-якої справи, будь-якої професії лежать знання.
Батьків, студентів, викладачів щиро привітав директор коледжу, заслужений працівник освіти України Я. П. Корсун. Він відзначив, що у цьому році, за результатами вступної кампанії, наша студентська родина поповнюється більш як 400 студентами. Ярослав Петрович побажав їм успішного старту і з гідністю нести звання студента ВСП «РК НУБіП України», бути патріотами свого навчального закладу і своєї Вітчизни. До учасників урочистостей з вітальним словом звернувся отець Онуфрій, настоятель Гурбинського монастиря і благословив студентів.
Студенти хвилиною мовчання вшанували пам'ять патріотів, які загинули, відстоюючи наше право на незалежність, серед них і двох  випускників нашого коледжу – Гулюка Сергія, випускника 2006 року заочного відділення по спеціальності «Правознавство» та Свідерського Дмитра, випускника 2012 року економічного відділення по спеціальності «Комерційна діяльність», а також тих наших студентів, для когоостаннім життєвим рубежем стала далека афганська земля:
- Кононюка Андрія – випускника будівельного відділення;
- Ютовця Миколи – студента будівельного відділення;
- Конончука Олександра – випускника гідромеліоративного відділення.
Привітали присутніх з початком нового навчального року заступник директора з навчальної роботи Царук В. Ю., заступник диретора з виробничої роботи, відповідальний секретар приймальної комісії Качановський О. І., який зазначив, що наш коледж став найкращим у вступній кампанії серед закладів І-ІІ р.а. у Рівненській області. Також привітали інженер з охорони праці Кушнірук О. М. та завідувач гуртожитками Шепелевич Р. І., які акцентували увагу на необхідності дотримання правил протипожежної безпеки під час навчання і проживання у гуртожитках коледжу.
Плідного, вдалого, успішного навчального року, наша дружня коледжівська родино!!!
Олександр Талімончук, заступник директора з виховної роботи

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook