Поради студентам магістратури 2 року навчання

17 вересня 2019 року
Шановні студенти, незабаром у Вас визначальна подія у житті – захист магістерської роботи. Для своєчасної підготовки до заходів, передбачених Положенням про підготовку магістрів у НУБіП України та Положенням про підготовку і захист магістерської роботи https://nubip.edu.ua/node/12654 ми підготували для Вас кілька порад.

     Положення містять наступні вимоги до організації підготовки і захисту магістерських робіт:

  • до 30 жовтня (впродовж тижня після завершення виробничої практики у випадку, якщо виробнича практика триває впродовж усього 3-го семестру навчання) – необхідно взяти участь у постерній презентації за спеціальністю;
  • до 30 листопада (за 14 днів до захисту перед Екзаменаційною комісією) – пройти перевірку магістерських робіт на наявність плагіату та попередній захист на кафедрах.

     Нагадуємо, що Положення передбачають посилення участі у науковій діяльності та обов'язкове винесення на захист результатів кількох власних аналітичних досліджень. До складу використаних джерел в обов’язковому порядку включаються законодавчі та інші нормативні документи, наукові статті (у т.ч. не менше двох джерел із наукометричних баз Scopus та Web of Science), публікації результатів дослідження студента магістратури, керівника чи представників наукової школи університету із теми дослідження, а також практичні публікації, монографії, підручники, веб-сайти, інформацією яких Ви користувалися під час роботи. 
     Вам необхідно підготувати реферат магістерської роботи, який містить характеристику самої роботи (інформацію щодо структури, кількості додатків, ілюстрацій, таблиць, використаних джерел; обсяг магістерської роботи у сторінках) та стислий виклад основного змісту (за розділами), висновки та ключові слова. Обсяг реферату до 3-х сторінок. Розміщується реферат перед змістом магістерської роботи.
     По проходженню кожного з етапів не забувайте оновлювати інформацію на сторінці магістраhttps://nubip.edu.ua/node/50198 на сайті університету та в індивідуальному плані. На особистій сторінці необхідно вказати перелік усіх публікацій із гіперпосиланням на них, прикріпити постер та реферат. Не забувайте й про висвітлення на сторінці особистих здобутків, досягнутих в процесі навчання та вдало складеного резюме для перспективи подальшого працевлаштування.

     З організаційних питань звертатись до деканатів, дирекцій та навчального відділу (кім. 206, корп. 3).

Вдалого проходження усіх етапів підготовки та успішного захисту!

Олена Колеснікова,
заступник начальника навчального 

відділу з магістерських програм 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook