Уманські рятувальники контролюють пожежну безпеку на хлібних ланах

4 липня 2019 року
Черкаська обл.

На Уманщині, розпочалася жнивна кампанія. Як свідчить статистика, ризик виникнення пожеж на полях спричинюють спекотна погода та людський фактор. Навіть невеличка іскра може призвести до масштабної пожежі на хлібних масивах.

З метою запобігання виникнення пожеж у місцях збору та зберігання врожаю, 2 липня інспектори Уманського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області провели профілактичне відпрацювання у господарстві ТОВ «Полянецьке.

Під час спілкування з аграріями, фахівці ДСНС наголосили на дотриманні правил безпеки під час роботи в полі. Крім того, оглянувши зернозбиральну техніку, рятувальники зауважили, що техніка, яка працює в полі має бути обов’язково справною та оснащеною первинними засобами пожежогасіння.

Вручаючи комбайнерам інформаційні листівки, співробітники Служби порятунку розповіли, що у період активної фази збору врожаю ранніх зернових культур категорично забороняється розпалювати багаття, застосовувати відкритий вогонь на хлібних масивах і поблизу них.

 

За матеріалами ДСНС України у Черкаській області

https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/95790.html

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook