Ніжинський агротехнічний інститут обрав представників, які будуть брати участь у виборах ректора НУБіП України

11 квітня 2019 року
     10 квітня в інституті відбулися збори штатних працівників інституту, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками, та загальні збори студентів, на яких був присутній член організаційного комітету з виборів ректора НУБіП України, професор кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М. Василенка НУБіП України, Войтюк Дмитро Григорович.

     Він зазначив, що наказом від 14.03.2019 № 109-К та відповідною публікацією у газеті «Сучасна освіта України» Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на заміщення вакантної посади ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, вибори якого відбудуться 4 червня цього року.
     Відповідно до діючого законодавства ректор університету обирається шляхом таємного голосування штатних наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників та виборних представників університету та його відокремлених підрозділів.

     Виборам ректора передує процедура обрання виборних представників в університеті та відокремлених підрозділах.
     Отже, на загальних зборах працівників інституту, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками, таємним голосуванням одноголосно було обрано 11 представників, які голосуватимуть на виборах ректора університету 4 червня.

     Студентство ж обрало своїх 12 представників для участі у виборах ректора НУБіП України.


Інна Дворник,
секретар виборчої дільничної комісії

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook