Студент факультету ветеринарної медицини Владислав Бондар виграв етап Кубка світу з тхеквондо в Єгипті

1 березня 2019 року
     Наприкінці лютого в єгипетській Хургаді завершився етап Кубка світу з тхеквондо (WTF) Egypt Open G2, з якого українські спортсмени привезли дві медалі. Одну з них – золоту – виборов студент 2 курсу 7 групи факультету ветеринарної медицини НУБіП України, майстер сорту міжнародного класу Владислав Бондар.

У фіналі Владислав, який представляє нашу національну збірну та змагається у ваговій категорії до 87 кілограмів, переміг тунісця Ясіні Трабелсі.

Владислав був посіяний під третім номером, а тунісець, якого переміг українець – під першим. Наш студент виграв з рахунком 13:14. Окрім золотої нагороди спортсмен здобув також цінні рейтингові бали, які потрібні для кваліфікації на Олімпійські ігри у Токіо-2020.

Отож, вітаємо чемпіона і бажаємо подальших спортивних звершень!