Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку екосистемного менеджменту у лісовому комплексі та садово-парковому господарстві»

18 квітня 2019 року
ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, навчальний корпус № 1, м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19; ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»

 Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку екосистемного менеджменту у лісовому комплексі та садово-парковому господарстві», яка відбудеться 18-19 квітня 2019 року на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства та ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція».

 

Мета конференції – апробація результатів наукових досліджень у галузі лісового, садово-паркового й мисливського господарства і технологій деревообробки та обговорення перспектив сталого розвитку екосистемного менеджменту у лісовому комплексі та садово-парковому господарстві.

 

Місце проведення: 

18.04.2019 – ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України,  навчальний корпус № 1, м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19

19.04.2019 – ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція».

 

Контактна особа: Чурілов Андрій Михайлович

тел.: +38(063) 361-06-68 , e-mail: [email protected].

 

Для участі в роботі конференції до 5 квітня 2019 року необхідно надіслати на адресу оргкомітету тексти матеріалів (тези) та зробити внесок за їх публікацію (25 грн за сторінку). Оргкомітет планує опублікувати матеріали конференції окремим збірником до початку її роботи. Кожному учаснику буде надіслано електронний варіант матеріалів конференції. За додаткову плату (40 грн за примірник) можна замовити друкований збірник тез доповідей.

 

Інформаційне повідомлення

 

З повагою, оргкомітет

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook