Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Тепличне господарство – 2012»

23 січня 2012, 15:00
кафедра АіРС

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок проведення
Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
«Тепличне господарство-2012»

 

1. Загальні засади

1.1. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Тепличне господарство-2012» (далі - Конкурс) проводиться з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності у галузі закритого ґрунту.
1.2. У Конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, студенти - громадяни зарубіжних країн, які навчаються у вищих навчальних закладах України та інших країн.
1.3. На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2 осіб) з актуальних проблем у тепличному господарстві, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі.
1.4. На Конкурс не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій відомств і установ.
1.5. Наукові роботи виконуються державною мовою.

2. Керівництво Конкурсом

2.1. Загальне керівництво Конкурсом здійснює оргкомітет Конкурсу, до складу якого входять: асоціація «Теплиці України» і виставкова компанія S-TEAM.
2.2. Організаційне та науково-методичне забезпечення Конкурсу кафедра автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка і студентська організація факультету енергетики і автоматики НУБіП України.
2.3. Для організації та проведення Конкурсу створюється конкурсна комісія, до складу якої входять провідні науково-педагогічні працівники, представники наукових установ, підприємств тощо (склад комісії додається).
2.4. Конкурсна комісія розглядає представлені роботи, здійснює їх рецензування, визначає переможців Конкурсу і запрошує їх до участі у підведенні підсумків.

3. Порядок представлення і розгляду робіт

3.1. Конкурсна комісія розглядає наукові роботи, надіслані в термін до 20 лютого 2012 р. Термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем*.
3.2. До кожної наукової роботи додається анотація наукової роботи.
3.3. Прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром (шифр - не більше двох слів).
3.4. В окремому запечатаному конверті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів) з обов’язковим додаванням завіреної деканатом ксерокопії студентського квитка, наукового керівника роботи, вищий навчальний заклад.
3.5. На Конкурс подаються наукові роботи, відповідно оформлені, а саме: текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, кегль - 14, з одного боку аркуша паперу формату А 4 (210 х 297 мм). Обсяг зброшурованої конкурсної роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків. Наукова робота обов'язково повинна мати назву і зміст, список використаної літератури.
До наукової роботи, у разі наявності, додаються акт про впровадження її результатів, копії патентів, статей автора тощо.
Представлення макетів і натурних зразків не допускається. Креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на листі стандартного розміру.
3.6. Якщо наукову роботу подано з порушенням вимог цього Порядку, конкурсна комісія повертає її до вищого навчального закладу (обов’язково із зазначенням причин).
3.7. Визначення кращих робіт здійснюється на підставі відкритого обговорення кожної наукової роботи. Конкурсна комісія на своїх засіданнях голосуванням більшістю голосів за наявності не менше 2/3 складу комісії приймає рішення щодо визначення кращих наукових робіт студентів. За рівної кількості голосів членів конкурсної комісії голос її голови є вирішальним.
3.8. Рішення про переможців Конкурсу приймається конкурсною комісією і оформляється відповідним протоколом.
3.9. Оргкомітет для заохочення студентів може видавати сертифікат учасника Конкурсу, нагороджувати кращі наукові роботи заохочувальними дипломами.
3.10. Наукові роботи, представлені на Конкурс, не повертаються.

4. Відзначення переможців Конкурсу

4.1. Переможці Конкурсу нагороджуються спеціальними призами, грошовими преміями Оргкомітету:
- І-е місце – поїздка до Польщі (знайомство з тепличними комплексами);
- ІІ-е місце – грошова премія (еквівалент €200);
- ІІІ-є місце - грошова премія (еквівалент €100).
4.2. Нагородження переможців Конкурсу відбудеться 28 лютого 2012 р. під час офіційного відкриття другого Міжнародного промислового ярмарку «Тепличне господарство 2012», виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, (м. Нивки), 3-й павільйон.

5. Подання та розгляд апеляцій

5.1. Для забезпечення об’єктивного проведення Конкурсу створюється апеляційна комісія, чисельність і склад якої затверджується Оргкомітетом.
5.2. Зауваження, пропозиції та скарги щодо проведення Конкурсу можуть подаватися до апеляційної комісії протягом трьох робочих днів після оголошення результатів. Матеріали розглядаються апеляційною комісією не пізніше двох робочих днів після подання обґрунтованої заяви.
5.3. Рішення апеляційної комісії є остаточним.

6. Фінансування конкурсу

6.1. Витрати на проведення Конкурсу, а також витрати на пересилання робіт до Оргкомітету здійснюються учасниками самостійно.
6.2. Матеріально-технічне проведення і забезпечення Конкурсу, витрати на підведення підсумків здійснюються за рахунок Оргкомітету, а також за рахунок позабюджетних, благодійних фондів та коштів з інших джерел.

* Роботи надсилаються на адресу вул. Героїв Оборони 15, м. Київ-41, 03041, НУБіП України, кафедра автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка, або електронною адресою [email protected]


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook