Всеукраїнський студентський конкурс «Агро-2019»

5 листопада 2018 року
     Шановні студенти, Благодійний Фонд «Фонд Бориса Колеснікова» у рамках своєї статутної діяльності вже вісім років поспіль реалізує благодійні проекти, направлені на розвиток і підтримку студентів.
    24 жовтня у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка був урочисто відкритий всеукраїнський студентський конкурс «Агро-2019».
      Метою проекту є підтримка студентів, які отримують агроспеціальності; мотивування та заохочення їх до подальшого навчання і розвитку в галузі.
«Агро-2019» складається з двох відбіркових етапів. Для участі студентам необхідно до 20 листопада (включно) зареєструватися на сторінці Президента Фонду у Фейсбуці www.facebook.com/kolesnikovofficial. У проекті можуть брати участь студенти денної форми навчання і молоді спеціалісти (від 17 до 25 років включно).
     30 переможців конкурсу у лютому 2019 року відвідають міжнародну виставку сільського господарства та тваринництва SIMA 2019 у Парижі.
     Зустріч зі студентами відбудеться орієнтовано 07.11.2018 о 14:00. Просимо слідкувати за анонсами на сайті університету та факультету.
Анна Збарська
Заступник декана
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook