Екзаменаційна сесія у НУБІП – це свято
Травень і червень традиційно найспекотніші місяці для школярів і студентів. Час іспитів та заліків, численних контрольних та рейтингів. Хвилювання, стрес неабиякий для студентів, батьків, викладачів.
«Якщо ви розмовляєте з людиною мовою, яку вона розуміє, ви звертаєтеся до її розуму. Якщо ви розмовляєте з нею її мовою, ви звертаєтеся до її серця, - цитує Н.Манделу Вероніка Чекалюк, доцент кафедри української мови НУБІП й ділиться влсним підходом до сесії: «Насамперед, треба любити предмет, який готуєтеся складати. Це стосується як тих хто складає, так і тих, хто приймає іспит. Стресу під час сесії не має бути, це негативно впливає на результат. Прикро коли людина нервується – це заважає думати. Якщо книга цікава – читається легко, із задоволенням. Люблю університет, дисципліни, які викладаю. Освіта – це справді наймогутніша зброя, яку розумна, мудра людина можете використовувати, щоб змінити себе й світ».
Взаємодія освіти й виховання - одна з найскладніших тем сучасності, що має складову моральну, політичну, правову, економічну, світоглядну. Наука (освіта) має значний вплив на свідомість громадян. Освітянська політика істотно впливає на результат роботи щодо творення іміджу навчальних закладів серед громадськості, - зазначає Вероніка Чекалюк і пропонує тиражувати у ЗМІ відкритість навчальних установ, стровоювати й підтримувати освітні медіа, групи у соціальних мережах, ділитися позитивним досвідом, залучати до освітнього процесу, а не «залякувати» поганими оцінками, низькими балами й нудними заняттями».
Звертаючись до аудиторії з позитивними фаховими меседжами, освітяни зацікавлюють студентів та абітурієнтів, спрямовують до високих цілей, програмуючи громадськість на позитивне сприйняття Університету, школи, тощо… Фахівець пропонує ініціювати створення інформаційних приводів, пов’язаних із діяльністю професорів, науковців із залученням школярів, наприклад: підтримувати літні профорієнтаційні табори, популяризувати науку. Любити свій фах і вірити в успіх. Студенти, не бійтеся вчитися й розвиватися. Знання – це сила.
Марія Ленд