Кафедра хірургії у новому році першою з-поміж інших кафедр запросила на навчання майбутніх випускників

3 лютого 2018 року

Викладачі кафедри хірургії та патофізіології тварин ім. акад. І.О. Поваженка доцент Ткаченко В.В. та асистент Тарнавський Д.В., разом з головним лікарем ветеринарної медицини «Великоснітинське навчально-дослідне господарство ім. О.В. Музиченка» НУБіП України Конончуком О.М. відвідали спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №110 м. Київ.

Основною метою візиту до навчального закладу було проведення профорієнтаційної роботи серед випускників школи, випускником, до слова, якої є  О.М. Конончук. Учні були ознайомленні з правилами вступу до університету у 2018 році та перевагами навчання в НУБіП України. Основна увага була приділена структурі факультету ветеринарної медицини, навчально-методичному та матеріально-технічному забезпеченню навчального процесу, особливостям практичної підготовки студентів на базі клініки факультету, в структурних підрозділах та закордоном.

Учням була продемонстрована презентація про життя факультету, умови навчання, можливості розвитку та перспективи реалізації набутих знань після закінчення ВУЗу.

М. Малюк

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook