Відділення "Агротехнології і захист рослин"

Студетське життя

Під час навчання студенти мають змогу не лише здобути знання за обраною спеціальністю, а й підвищити  свій культурний  рівень, отримати незабутнє враження  від студентського життя. На відділенні  створено всі умови для розкриття  своїх талантів у художній самодіяльності, різного типу інтелектуальних іграх, працює студентське самоврядування, де можна проявити свої лідерські здібності.

Традиційними стали  конкурси професій, тематичні вечори, студентські бали і свята: «Міс коледж», «Голосіївська весна», «Софіївські зорі».

Спорт – невід`ємна частина життя відділення. Регулярно проводяться спартакіади, участь в яких дає можливість фізичного вдосконалення в різних  видах спорту.

Працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, міні-футболу, настільного тенісу. Команди спортсменів, переможці спартакіад коледжу є переможцями Всеукраїнських, регіональних і республіканських змагань з міні-футболу, баскетболу,волейболу, легкої атлетики і кросу.

Всі бажаючі на 100% забезпечуються гуртожитком на території навчального містечка. До послуг студентів актовий зал на 350 місць, спортивний і тренажерні зали, студентська їдальня, буфет.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook