Відділення "Агротехнології і захист рослин"

Адреса: 97517, Автономна Республіка Крим, Сімферопольський район, с.Маленьке, вул. Студентська, Кримський агропромисловий коледж, корп. 2

Тел.: (0652) 325 618

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач відділенням:
Проніна Любов Борисівна

Відмінник аграрної освіти і науки України, викладач вищої категорії, методист

 

Відділення готує фахівців за двома напрямами підготовки: 6.090101 «Агрономія» та 6.090105 «Захист рослин», – що здійснюються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», термін навчання 3 роки 8 місяців; а також за спеціальністю 5.09010102 «Організація і технологія ведення фермерського господарства» зі спеціалізацією аграрний екологічний туризм, за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст», термін навчання 3 роки 10 місяців.

Під час навчання студенти мають змогу не лише здобути знання за обраною спеціальністю, а й підвищити свій культурний рівень, отримати незабутнє враження від студентського життя. На відділенні створено усі умови для розкриття талантів у художній самодіяльності, різного типу інтелектуальних іграх; працює студентське самоврядування, де можна проявити свої лідерські здібності.

 

Традиційними стали конкурси професій, тематичні вечори, зустрічі з випускниками минулих років, студентські бали і свята: «Міс і містер коледж», «Голосіївська весна», «Софійські зорі».

Практична підготовка фахівців проводиться на колекційно-дослідних ділянках Кримського агропромислового коледжу, провідних підприємствах Криму різних форм власності. По сільському зеленому туризму бази практик знаходяться на південному березі Криму. Виробничі практики студенти проходять у найкращих господарствах України і Автономної Республіки Крим, а також Німеччини.

Спорт – невід`ємна частина життя відділення. Регулярно проводяться спартакіади, участь у яких дає можливість фізичного вдосконалення у різних видах спорту. Працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, міні-футболу, настільного тенісу. Команди спортсменів коледжу є переможцями Всеукраїнських, регіональних і республіканських змагань.

Головним завданням відділення є формування висококваліфікованих, професійних, конкурентоздатних фахівців, обізнаних з новітніми технологіями вирощування сільськогосподарських культур та адаптованих до сучасних вимог агропромислового комплексу країни.

 

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook