Всеукраїнська студентська олімпіада 2-й етап
Швидкоплинність часу особливо гостро відчувається, коли людина інтенсивно займається цікавою справою. Це в повній мірі відчули представники організаційного комітету II Всеукраїнської олімпіади з автоматизованого управління технологічними процесами, яка проводилась на базі кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка (АРС) За три місяці, що пройшли після першого туру, було поповнено матеріально-технічну базу кафедри, підготовлено сучасні робочі місця для проведення практичної частини та розроблено теоретичні завдання.
У перший день олімпіади студенти-автоматники організували гостям ознайомчу екскурсію по навчальних корпусах, ботанічному саду і музею університету. Жоден учасник олімпіади не залишився байдужим до мальовничої природи Голосієва.
Другий день змусив учасників олімпіади згадати ціль приїзду – демонстрація вмінь та навиків розв’язання теоретичних та практичних завдань з автоматизованого управління технологічними процесами.
Завершальний день був насиченим на позитивними емоціями та корисним обміном інформацією. Спочатку учасники спільно з співробітника кафедри АРС відвідали один із флагманів агропромислового виробництва - ВАТ “Комбінат "Тепличний”. Потім відбулась краєзнавча екскурсія містом-героєм, колискою славянської цивілізації – Києвом.
Отримавши приємні враження, молоді інженери-автоматники із хвилюванням очікували підбиття підсумків. Без нагород не залишився жоден учасник та ВНЗ, який вони представляли. Однак олімпіада на те і є, щоб визначати сильніших. За результатами роботи журі за напрямом “Автоматизоване управління технологічними процесами” найкращими були студенти І.Чернов(НУБіП України), Ю.Павловський (Донецький національний технічний університет), І.Ющенко (Житомирський державний технологічний університет), за спеціальністю перемогли студенти Т.Лендєл (НУБіП України), Д.Реут (Національний університет водного господарства та природокористування), С.Шевченко (Національний технічний університет України “КПІ”).
На завершення, для підтвердження актуальності тези щодо необхідності єдності інтелектуального та фізичного розвитку, відбувся товариський міні-футбольний матч, у якому взяли участь гості та команди викладачів і студентів ННІ Енергетики і автоматики.
Підсумки підбито, учасники роз’їхались, а на кафедрі знову закипіла робота – адже ще два наступні роки найкращі автоматники України демонструватимуть свої знання саме в нашому університеті. А, як відомо, кожна наступна олімпіада за організаційним рівнем повинна бути ліпшою за попередню.